تماشا تجسمی‌تیوب

انیمیشن "رالف را نجات دهید" با 14 میلیون بازدید در سال گذشته

انیمیشن "رالف را نجات دهید" با 14 میلیون بازدید در سال گذشته

رالف را نجات دهید یک انیمیشن کوتاه است که برای یک هدف بزرگ ساخته شده است.او یک خرگوش است و توضیح می‌دهد که چه شغلی دارد و حالا برای رفتن به آن شغلی که در آن تخصص دارد آماده می شود.

رالف یک خرگوش آزمایشگاهی است که از او برای تست لوازم آرایش استفاده می شود.این انیمیشن در راستای کمپین آگاهی بخشی حمایت از حیوانات (HSI) ساخته شده است. جفری فلوکن، رئیس انجمن بین‌المللی انسان‌ها، در بیانیه‌ای گفت: «نجات رالف زنگ بیداری است تا به ما یادآوری کند که حیوانات هنوز برای لوازم آرایشی رنج می‌برند، و زمان آن فرا رسیده است که این عمل را در سطح جهانی ممنوع کنیم.کارگردان این انیمیشن Spencer Susser در بیانیه HSI می‌گوید: «من فکر می‌کردم استاپ موشن بهترین راه برای انتقال این پیام است. "چیزی که من امیدوار بودم با این فیلم انجام دهم این بود که چیزی بسازم که پیامی را به صورت واضح ارائه دهد. امیدوارم بینندگان عاشق رالف شوند و بخواهند برای او بجنگند، بنابراین ما می توانیم آزمایش روی حیوانات را یک بار برای همیشه ممنوع کنیم. "

Save Ralph، تاثیرگذار است و با  به تصویر کشیدن بیرحمانه و کارتونی خود از همان ثانیه های اول بیننده را همراه کرده و همدلی با رالف خرگوش را آنی می کند.  این فیلم کوتاه هوشمندانه در دیالوگ های خود، هرگز به آسودگی یا ترحم نمی افتد. در کمتر از چهار دقیقه، وحشت و پوچ بودن این شیوه آزمایش که هنوز در برخی کشورها مورد استفاده قرار می گیرد،نمایان می شود.

رالف را نجات دهید در آوریل 2022 نامزد بهترین ویدیوی مضمون اجتماعی در بیست‌و‌ششمین دوره جوایز سالانه وببی شد.

منبع