تماشا تجسمی‌تیوب

انیمیشن "سرنوشت" تکرار یک لحظه زندگی

انیمیشن "سرنوشت" تکرار یک لحظه زندگی

انیمیشن کوتاه سرنوشت، به کارگردانی فابین وایبل و در یک مدرسه فرانسوی، در سال 2012 تولید شد. پروژه ای که با صبر و حوصله توسط فابین وایبل هدایت شد، چشم اندازی از  شدت ویران کننده گی استرس و  روتین زندگی را با طنز و شعر ارائه می دهد. . تیم Weibel متشکل از Sandrine Wurster، Debatisse Victor و Manuel Alligné بود که در تمام زمینه های تولید مشترک بودند. ثابت شده است که ورود به تولید واقعی، هرچند در یک مدرسه انیمیشن، بهترین راه برای یادگیری مسیرسخت تولید انیمیشن است. کار با یک فیلمنامه خوب اولین درس و خلق شخصیت ها با استفاده از تکنولوژی و ابزارهای موجود درس بعدی است. اما یادگیری نحوه کار با ابزارها می تواند بزرگترین مانع برای برخی باشد. خوشبختانه، به نظر می رسد که آنها در Bellecour Ecoles d’Art مهارت خوبی کسب کردند.

در این فیلم، مردی نسبت به زمان خود آگاه است و نمایشی متظاهر از ساعت های زمان در خانه خود دارد. او روز خود را به طور معمول آغاز می کند، اما نمی داند که به زودی با مرگ خود روبرو خواهد شد . بعد از اینکه با ماشینی برخورد کرد که باعث مرگش شد، دوباره از خواب بیدار شد و دید چطور کارهایی را انجام می‌داد که قبل از لحظه مرگش انجام داده بود و شاهد مرگش بود. و این وضعیت بارها اتفاق افتاده است. او بارها و بارها سعی کرد جان عزیزش را به روش های مختلف نجات دهد، اما بی نتیجه بود، همیشه شکست خورد. تا آخرین بار، او موفق شد از تعقیب مرگش جلوگیری کند.

تماشای سرنوشت واقعاً لذت بخش است. ویژگی های بصری کوچک و جزئیات ظریف هر فریم را در خود جای داده است. نور صبح به هر محیطی نفوذ می کند و یک پالت رنگی راحت و گرم ایجاد می کند. جلوه های صوتی و انتخاب موسیقی مناسب و کاملاً متناسب با هر صحنه بود. طرح عالی بود. منطقی پیشرفت کرد تجزیه و تحلیل برای درک بینندگان ضروری است. صحنه مورد علاقه من زمانی است که مرد تمام تلاشش را کرد تا جلوی مرگش را بگیرد. این نشان داد که تلاش برای تغییر سرنوشت یا مبارزه با سرنوشت ما کاملاً بیهوده است، بی ارزش است. این فیلم بسیار مهم است زیرا نمونه ای کامل از زندگی ماست. از زندگی هر فرد ما هر روز با شرایط و موقعیت های زیادی برخورد می کنیم. بعضی ها خوب هستند، بعضی ها بد؛ برخی آسان بودند، برخی سخت. اما چه آن شرایط، موقعیت‌ها، یا شرایط برای ما مساعد یا نامطلوب باشد، یک چیز مسلم است: هیچ کاری نمی‌توانیم بکنیم جز اینکه آماده یا ناآمادگی با آن روبرو شویم، زیرا از قبل سرنوشت آن‌ها اتفاق افتاده است، آنها خوش شانس هستند. رخ دادن. به راستی می توانم بگویم که در طول زندگی، بهترین کاری که می توانیم برای زندگی خود انجام دهیم این است که آن را با معنا و هدف زندگی کنیم. زندگی کوتاه تر از آن است که بتوان آن را در برکه ای از نفرت و اتاقی از تاریکی سپری کرد. اطراف خود را با کسانی احاطه کنید که ما را خوشحال می کنند و کسانی که ما را به عنوان یک انسان فراتر می برند. ما نمی دانیم که در آینده با چه چیزی روبرو خواهیم شد، ما از اینکه چه کسی در زندگی ما باقی خواهد ماند غافلیم و نمی دانیم که پایان ما چه زمانی خواهد بود. پس بیایید هر کاری انجام دهیم تا از پشیمانی های بعدی که زمان ما فرا می رسد جلوگیری کنیم.

منبع