تماشا تجسمی‌تیوب

انیمیشن "بازگشته" برای موفرفری ها

انیمیشن "بازگشته" برای موفرفری ها

کالی و رو و همه فرهایشان را در ماه می 2019 ببینید!

کالی و خواهر کوچکش رو، یک ویژگی منحصر به فرد دارند: موهای طبیعی وحشی آنها که به معنای واقعی کلمه عقیده‌ی خاص خود را دارد! موهای آنها در کارهای روزمره به خواهران کمک می‌کند و مانند دوستان صمیمی برای آنها هستند.
«بازگشته» الهام گرفته از مشکلات کوچک روزانه موهای گره‌خورده و همچنین نحوه تأثیرگذاری نگاه جامعه به آنها و بر زندگی و تجربیات سیاه‌پوستان می‌پردازد.به گفته عوامل ساخت این اثر:  ما می‌خواهیم رشد غرور در مو و نژاد آنها را تشویق کنیم.

در یک طیف وسیع‌تر، ما می‌خواهیم بینندگان یک شخصیت ملموس را ببینند که با بخش مهمی از خودش دست و پنجه نرم می‌کند و در نهایت خودپذیری و عشق به خود را پیدا می‌کند. هرکسی جنبه ای از خود دارد که انتظارات و محدودیت های اجتماعی منحصر به فردی دارد. شاید جنسیت، نژاد یا مذهب باشد. شاید تصویر بدنی که از خود دارد ، یا یک بیماری روانی باشد. به هر حال، زمینه مشترک همان است. ما برای "پذیرش"از طرف دنیا تلاش می کنیم، اما مهمتر از آن پذیرش خودمان است. این همان چیزی است که ما می خواهیم "Recoiled" باشد.

Recoiled یک فیلم دانشجویی است که توسط 6 نفر از کارشناسان انیمیشن در دانشگاه ایالتی میسوری در برنامه درسی هنرهای دیجیتال تولید شده است. Recoiled مفتخر است که برنده جایزه بهترین جشنواره سال 2019 انجمن آموزش پخش در بخش فیلمنامه نویسی شده است.

منبع