تماشا تجسمی‌تیوب

"بهترین دوستان" اثری متفکرانه

"بهترین دوستان" اثری متفکرانه

همانطور که  فناوری رشد می کند، وابستگی به فناوری در زندگی روزمره نیز افزایش می یابد. ما محصولات جدیدی ایجاد می کنیم که سبک زندگی ما را بهبود می بخشد، اما وقتی بدون آن فناوری ها هستیم، این چه تأثیری بر ما دارد؟ فیلم کوتاه دانشجوی فارغ التحصیل ۲۰۱۸ بهترین دوست به کارگردانی نیکلاس اولیوری، شن یی، جولیانا دی لوکا، وارون نیر و دیوید فیلیو آینده‌ای را بررسی می‌کند که در آن زندگی روزمره مردم تحت تأثیر محصولی به نام «بهترین دوست» قرار می‌گیرد. بهترین دوست با استفاده از طراحی جذاب کاراکتر، موسیقی، رنگ و تغییرات نور، برداشتی آینده‌نگر از وابستگی افراد به فناوری را به تصویر می‌کشد.

 این اثرحاصل همکاری چهار هنرمند است:

Nicholas Olivieri یک طراح شخصیت و هنرمند ویژوال آرت از ایتالیا است. او در مؤسسه Bigrock، استاد گرافیک کامپیوتری در ایتالیا تحصیل کرد. پس از فارغ التحصیلی، او به مدت 2 سال به عنوان هنرمند مفهومی و هنرمند بافت برای یک بازی ویدیویی مستقل به نام Voodoo کار کرد.

یی شنYi Shen هنرمند استوری بورد و طراح شخصیت از چین است. او پس از 4 سال تحصیل در هنرهای زیبا در دانشکده هنرهای زیبا وابسته به آکادمی مرکزی هنرهای زیبای چین، به مدرسه انیمیشن آکادمی فیلم پکن رفت تا در رشته انیمیشن دو بعدی و اکشن زنده تحصیل کند. او همچنین به‌عنوان کارگردان هنری و هنرمند استوری‌برد برای کمپین بازی‌های المپیک زمستانی بی‌بی‌سی ۲۰۱۸ در استودیو Nexus کار می‌کرد.

جولیانا د لوکاJuliana De Lucca یک انیماتور دو بعدی و سه بعدی با مدرک طراحی بازی است. او همچنین قبل از پیوستن به GOBELINS Masters به مدت 2 سال دیگر در یک مدرسه انیمیشن در سائوپائولو شرکت کرد. او به مدت 3 سال به عنوان یک هنرمند مستقل استوری برد و انیماتور سه بعدی از جمله یک دوره کارآموزی در پاریس کار کرد. Varun Nair: Varun Nair یک طراح شخصیت و هنرمند توسعه بصری از هند است. او قبل از آمدن به Gobelins، کارشناسی ارشد خود را در Supinfocom هند دریافت کرد. همچنین دارای 2 سال سابقه کار به عنوان یک هنرمند مفهومی از جمله کارآموزی تابستانی در Blue Sky Studios است.

دیوید فلیوDavid Feliu اهل شهر آفتابی و جهانی بارسلون است. او یک تصویرگر و انیماتور برنده جوایز است که اصول اولیه را در یک مدرسه متوسط آموخته است. او پس از سه سال یادگیری طراحی انیمیشن و حرکت، به لندن رفت و در آنجا مهارت های خود را اصلاح کرد. او که به عنوان کارگردان هنری و انیماتور کار می کرد، با استودیوهایی مانند Nexus و Device همکاری داشت.