انیمیشن نمادین"خوشبین"

انیمیشن نمادین"خوشبین"

خوشبین
The Optimist اولین فیلم کوتاهی است که توسط جان مروین John Mervin جوان و با استعداد ساخته شده است، پسری هجده ساله که در هاوایی زندگی می‌کند و علاقه زیادی به کتاب و برنامه های انیمیشن با متن باز و رایگان دارد. او بدون بودجه، این شعر بصری خوش ساخت را با استفاده از بلندر و در مرحله پس از تولید، افتر افکت و پریمیر ساخته است.

همانطور که خودش می گوید:

دو سال پیش، زمانی که 16 ساله بودم، ایده داستانی به ذهنم رسید که به صورت بصری چشم انداز فردی را به تصویر می کشید که بینایی ندارد، یک دختر نابینا. استفاده کنایه آمیز از رسانه تصویری (یک فیلم کوتاه) برایم جذاب بود. بنابراین، در تمام سال گذشته، تصمیم گرفتم هنر فیلمسازی را تمرین کنم و خودم آن را خلق کنم.»

به عنوان اولین کار، بسیار چشمگیر است. کارگردان جوان توانست با جذابیت و ظرافت موضوعی بسیار داغ را در خصوص کم شدن خواننده و زوال قدرت کتاب، نگهبانان همیشگی دانش روایت کند. در یک سناریوی سایبری-کوبیستی، یک خواننده جوان ناامیدانه به دنبال کتابی است که آنقدر ارزشمند است که یافتن آن غیرممکن است، زیرا همه آن را می‌خواهند. متن از کدهایی ساخته شده است که فقط ریزتراشه‌های نصب‌شده در زیر پوست می‌توانند رمزگشایی کنند. دختر بچه‌ای بدون چهره ‌پردازی، اما با احساساتی عالی، کتاب اهدایی مردی سایه‌مانند را در آغوش می‌گیرد.

منبع