تماشا تجسمی‌تیوب

موزیک ویدیوی کت گات

موزیک ویدیوی کت گات

این اثر یک انیمیشن انتزاعی دو بعدی با استفاده از موسیقی "Catgot" ساخته ISAN است. استفاده از بافت های قلم مو با رنگ های مختلف برای ترسیم حرکات اشکال هندسی در Adobe Photoshop به طوری که "اجرای فواره ای" رنگارنگ را به مخاطب منتقل می کند

کارگردان این اثر Tsz-wing Hoدرباره اثرش می نویسد:
با کسب تجربه از کار گروهی در انیمیشن قبلی به نام Xylomat برای آهنگ آیسان، علاقه من به انیمیشن انتزاعی بیشتر شد . آنچه که در انیمیشن انتزاعی برای من جذاب است این است که بر خلاف انیمیشن داستانی که برای تولید اثر نیاز به پیروی از طرح دارد، آزادی عمل را برای من فراهم می کند تا بتوانم اثر را از روی تخیل خود بسازم. بنابراین تصمیم گرفتم به عنوان پروژه فارغ التحصیلی خود یک انیمیشن انتزاعی بسازم. من این اثر را به عنوان یک چالش در نظر گرفتم که خودم یک انیمیشن کامل را مدیریت کنم و در ادامه کارهای قبلی‌ام طراحی حرکات پیچیده را نشان دهم.
ایده انیمیشن اجرای یک فواره به صورت انتزاعی است که ضربات قوی در آهنگ صدای باران، چکیدن آب و ترکیدن حباب را بیان می کند.همچنین قطرات آب دگرگونی‌های مختلفی مانند انفجار، چرخش و اعوجاج را تجربه می کنند. علاوه بر این، بافت طراحی شده با دست می تواند هر حرکت را غنی تر کند زیرا در هر ضربه قلم مو،بافت تغییر می کند.من در این اثر از دو هنرمند الهام گرفتم  که عبارتند از Masanobu Hiraoka، یک انیماتور ژاپنی و Matt Abbiss، یک انیماتور بریتانیایی و هنرمند طنزپرداز. آنها در مورد طراحی حرکت، ترکیب و مقیاس عناصر و استفاده از فضا در صحنه به من ایده می دهند.
"Catgot" برای سرگرمی طراحی شده است. ممکن است شامل پیام یا داستان مهمی نباشد اما این اثر هنری، زیبایی رنگ ها، ترکیب بندی و دگرگونی اشیاء را در صحنه برجسته می کند.

منبع