تماشا تجسمی‌تیوب

موزیک ویدیوی "بدون دلیل" اثری از آماندا بونایتوی از ایتالیا

موزیک ویدیوی "بدون دلیل" اثری از آماندا بونایتوی از ایتالیا

موزیک ویدیوی "بدون دلیل" از الکس توث (Alex Toth)، با کلمات امیدوارکننده‌ای آغاز می‌شود: "من می‌خواهم بی‌دلیل خوشحال باشم، مثل خورشید که در هر فصل طلوع می‌کند / او یکی از اعضای بنیانگذار Rubblebucket است.

 توث به NPR Music می‌گوید: « درواقع این آهنگ درمورد بسیاری از چیزهایی است که من در تلاش‌هایم در گذشته، برای التیام بخشی از جدایی بزرگ‌ام و بهبود اعتیاد به الکل از طریق درمان و مدیتیشن، آموخته‌ام. پنج سال، شادبودن بدون توجه به شرایط بیرونی تقریباً غیرممکن است، اما به عقیده من تلاش کاملا ارزشمند است.

انیمیشن پرنشاط و تاحدی متفکرانهآماندا بونایوتو از این آهنگ الهام گرفته شده است. او درباره خلق این اثر نوشته: "این آهنگ مرا وادار کرد که به یک رژه‌ی دوست‌داشتنی فکر کنم و یک برون‌ریزی قدرتمند آهنگین داشته باشم. همچنین من مجذوب آهستگی فریبنده‌ی آهنگ شدم .این مساله باعث شد که به این فیلم ها فکر کنم: رویاها ساخته آکیرا کوروساواAkira Kurosawa، رقص تاکسی کالووی  Calloway و برخی از فرم‌ها در نقاشی های مارسل دزاما Marcel Dzama. از همان ابتدا تصمیم گرفتم که پرندگان را به عنوان کاراکتری بی‌گناه معرفی کنم و در کنار آنها شخصی که ظاهرا به آنها مشکوک است و نسبت به خواسته‌های آنها مطمعن نیست. من دوست داشتم که ارتباط انسان با پرنده بی هیچ علتی، به منبع شادی تبدیل شود."

منبع