نمایشگاه آثار هنرآموزان و هنرجویان هنرستان مهرآئین استان البرز در گالری ماه زاد

نمایشگاه آثار هنرآموزان و هنرجویان هنرستان مهرآئین استان البرز در گالری ماه زادنمایشگاه آثار هنرآموزان و هنرجویان هنرستان مهرآئین استان البرز در گالری ماه زاد
  • شروع:یکشنبه 18 اردیبهشت 1401
  • پایان:چهارشنبه 21 اردیبهشت 1401

به گزارش روابط عمومی مرکز هنرهای تجسمی حوزه هنری، گالری ماه زاد میزبان نمایشگاه آثار هنرآموزان و هنرجویان هنرستان مهرآئین استان البرز است.

دیدار از این نمایشگاه  که ۱۸ اردیبهشت ماه گشایش یافته است تا چهارشنبه  ۲۱ اردیبهشت ماه از ساعت ۱۶ تا ۲۰ ، برای علاقمندان آزاد است. آثار هنری سی و هفت هنرآموز و هنرجوی  گرافیک در پایه های دهم،یازدهم و دوازدهم در رشته های تصویرسازی،طراحی،تایپوگرافی،چاپ دستی،عکاسی،کاشی معرق، پاپیه ماشه و پوستر به نمایش در آمده است.

کیوریتور این نمایشگاه خانم نازلی ایزدیار؛ کارشناس ارشد گرافیک و ازهنرمندان نام آشنای استان البرز است که سابقه بیست و هشت سال  تدریس در رشته های هنری در مقاطع مختلف را دارد.

آشنایی با فضاهای هنری و استاندارد های نمایشگاهی و آغاز به گردآوری رزومه هنری برای هنرجویان جوان از دلایل اصلی راه اندازی این رویداد هنری بوده است.

مستانه فاطمی، مدیر روابط عمومی گالری ماه زاد با تشکر از مدیریت هنرستان مهرآئین خانم سهیلا مظفری و همکاری خانم شیرین مظفری و هنرآموزان خانم ها نازلی ایزدیار، پریسا راشدی، الهام شانی و سیما محمد زاده؛ گفت: آماده ی همکاری با هنرستان ها و دانشگاه های هنری استان البرز هستیم و از برگزاری ژوژمان های با کیفیت هنرجویان و دانشجویان هنر حمایت میکنیم.

.