نمایشگاه تریلوژی رنگ در گالری گویه

نمایشگاه تریلوژی رنگ در گالری گویهنمایشگاه تریلوژی رنگ در گالری گویه
  • شروع:جمعه 07 اردیبهشت 1403
  • پایان:پنجشنبه 13 اردیبهشت 1403

به گزارش روابط عمومی مرکز هنرهای تجسمی حوزه هنری، نمایشگاه گروه نقاشی «تریلوژی رنگ؛ پالت سفید» در گالری گویه گشایش یافت.

این نمایشگاه با عنوان «تریلوژی رنگ؛ پالت قرمز» به کیوریتوری بصیر حسین‌بر جمعه ۷ اردیبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۱۶ در گالری گویه آغاز به کار کرد.

اثر بهداد نجفی

تریلوژی رنگ عنوان پروژه‌ای است که به پیچیدگی رنگ‌ها می‌پردازد و سه پالت رنگی آبی، قرمز و سفید را مورد بررسی قرار داده است. هر پالت رنگی نمایشگاهی گروهی با روایتی مستقل دارد و در تلاش است تا با استفاده از سه رنگ انتخابی و روایتی مرکزی، خوانشی امروزی از این رنگ‌ها ارائه کند.

کیوریتوری این نمایشگاه توسط بصیر حسین‌بر انجام شده است و در آن آثاری از بهداد نجفی اسدالهی، بهنام بخشی، فرناز فردوسیان، زهرا عزیزی، سپیده مرشدی، شیوا بیرانوند، عاطفه مهرورز، مینو کیانی، مرضیه جعفری، مهرنوش ساوری، فاطمه عباس زاده، حوریه هاشمی و زهره صولتی به نمایش گذاشته می‌شود.

نمایشگاه « تریلوژی رنگ؛ پالت سفید» روز جمعه ۷ اردیبهشت ساعت ۱۶ در گالری گویه، واقع در میدان هفت‌تیر، خیابان لطفی، نرسیده به مشاهیر، شمارۀ سی‌ونه گشایش یافت و تا ۱۳ اردیبهشت بر پا خواهد بود. علاقه‌مندان می‌توانند روزانه از ساعت ۱۲ تا ۲۱ از این نمایشگاه بازدید کنند.