نقد اغتشاشات به زبان پوستر

نقد اغتشاشات به زبان پوسترنقد اغتشاشات به زبان پوستر
  • شروع:دوشنبه 10 بهمن 1401
  • پایان:چهارشنبه 26 بهمن 1401

نمایشگاه پوستر «کار خودشونه» با نمایش آثار محمدحسین نیرومند، با موضوع نقد اعتراضات و اغتشاشات ۷۰ روزه، در حوزه هنری افتتاح می‌شود.

 به گزارش سایت مجله هنرهای تجسمی به نقل از روابط عمومی حوزه هنری، نمایشگاه «کار خودشونه» ۱۰ بهمن ماه در گالری ابوالفضل عالی حوزه هنری افتتاح خواهد شد و در آن پوسترهایی از محمدحسین نیرومند که با موضوع نقدی بر اعتراضات و اغتشاشات ۷۰ روزه طراحی و خلق شده‌اند، به نمایش درخواهد آمد. با برگزاری آیین افتتاح این نمایشگاه، علاقه‌مندان می‌توانند از ۱۱ تا ۲۶ بهمن ماه هر روزه از ساعت ۹ تا ۱۸ برای تماشای آثار به گالری ابوالفضل عالی حوزه هنری انقلاب اسلامی واقع در خیابان سمیه نرسیده به خیابان حافظ مراجعه کنند.

محمدحسین نیرومند، کاریکاتوریست و طراح گرافیک مطرح کشور است که طی سال‌ها فعالیت هنری در زمینه کاریکاتور موفق به دریافت گواهینامه درجه یک هنری – معادل دکترا – از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و نشان عالی تجسمی از جشنواره بین‌المللی هنرهای تجسمی فجر شده است. تدریس و آموزش در دانشکده هنرهای زیبای سازمان صدا و سیما، مشاور هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، مدیرعامل انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس، سردبیری و مدیر مسئول نشریه کیهان کاریکاتور، تألیف کتاب و مقاله و… بخشی از فعالیت‌های نیرومند در عرصه علمی – هنری و فرهنگی کشور تا به امروز بوده است. وی که تا کنون دبیری و داوری چندین جشنواره ملی و بین‌المللی را بر عهده داشته، با شرکت در رقابت‌های هنری مختلف موفق به دریافت جوایز و الواح تقدیر متعددی از جمله جایزه طلای هنرمند برگزیده هشت سال دفاع مقدس و همچنین جایزه و مدال ویژه جشنواره ژاپن شده است.