نمایشگاه نقاشی کودکان مهریار در پردیس سینمایی بهمن سنندج

نمایشگاه نقاشی کودکان مهریار در پردیس سینمایی بهمن سنندجنمایشگاه نقاشی کودکان مهریار در پردیس سینمایی بهمن سنندج
  • شروع:یکشنبه 01 آبان 1401
  • پایان:پنجشنبه 05 آبان 1401

با حمایت حوزه هنری استان کردستان نمایشگاه گروهی هنرآموزان آموزشگاه مهریار از ۱ آبان در گالری سوره پردیس سینمایی بهمن سنندج آغاز به کار کرد و تا ۵ آبان ادامه خواهد داشت.

 به گزارش سایت مجله هنرهای تجسمی به نقل از روابط عمومی حوزه هنری، نمایشگاه نقاشی کودکان آموزشگاه مهریار با ۴۰ اثر از ۲۰ هنرجوی کودک ۳ تا ۱۰ ساله یکشنبه اول آبان ماه در محل گالری سوره پردیس سینمایی بهمن سنندج با حضورگسترده علاقه مندان در مراسمی افتتاح و به مدت ۵ روز آماده بازدید علاقه مندان خواهد بود.

در حاشیه افتتاحیه این نمایشگاه که خانواده هنرجویان و جمعی از هنرمندان نیز حضور داشتند ، امین مرادی رئیس حوزه هنری استان کردستان در سخنانی با اشاره به ضرورت کشف، جذب و پرورش استعدادهای هنری گفت: در این نمایشگاه که ۴۰ تابلو از ۲۰  کودک به نمایش در آمده است، شاهد آثاری پر از شور و نشاط کودکانه هستیم که با بهره مندی و ترکیب رنگ های شاد، رویاها و خلاقیت های هنری خود را به تصویر در آورده اند.

وی با تقدیر از خانم مهری زندسلیمی مربی و مدیر آموزشگاه مهریار در برپایی این نمایشگاه افزود: آنچه به خوبی در این نمایشگاه قابل مشاهده است، آزادی عمل و هدایت درستی است که کودکان ۳ تا ۱۰ ساله حاضر در این نمایشگاه را به خلق این آثار زیبا رسانده است.

مرادی با قدردانی از حضور خانواده ها دراین نمایشگاه که زمینه ساز ادامه فعالیت هنری این کودکان خواهد بود از علاقه‌مندان دعوت کرد تا ۵ آبان که این نمایشگاه دایر است، از آثار این کودکان هنرمند بازدید کنند.

در این نمایشگاه آثاری از هلیا احمدی، راحیل یونسی، آیرا جلالی، آرسام آقداشی، عسل عثمانی، ساغر رستمی، سولین رضایی، سام رحیمی، نیان مردوخی، نیاسا خضری، نفس خلیلی، مهرسا پارسی، آریا سهراب نژاد، آذین نصری، نیکا قادری، آیلان دوستی، کارینا حسن زاده، هلنا خداویسی، باران علاقبندان و ملینا منصوری با مربیگری مهری زندسلیمی به نمایش گذاشته شده است.

گفتنی است این نمایشگاه در زمان برگزاری همه روزه از ساعت ۱۷ الی ۲۰ آماده بازدید علاقه‌مندان است.