تجلی نگاه در کوشک باغ هنر

تجلی نگاه در کوشک باغ هنرتجلی نگاه در کوشک باغ هنر
  • شروع:پنجشنبه 22 تیر 1402
  • پایان:سه شنبه 27 تیر 1402

به گزارش روابط عمومی مرکز هنرهای تجسمی حوزه هنری، نمایشگاه گروهی نقاشی و نقاشی خط با عنوان تجلی نگاه و با کیوریتوری روح الله منجزی روز پنج شنبه ۲۲ تیر ماه در ساعت ۵ بعد از ظهر در کوشک هنر تهران گشایش می یابد.

در این نمایشگاه که تا ۲۷ تیرماه ادامه دارد آثار ۲۵ تن از اساتید و هنرمندان برجسته ایران که عبارتند از:بهمن بروجنی، اردشیر بروجنی، کامبیزبرنجی، بهمن زارعیان، یاور بالسینی، منصور خیرخواه، اکبر احدی، بهدادنجفی اسدالهی، صابر سلیمانی، محمدعلی سعیدی، پژمان متقیان، فیروزه بختیاری، سعیدلزرجانی،  ستارکریمی، منوچهرفخاریان، علیرضا قوجاری،  مریم سلمان، یداله تناور ،سعید دولتی، کریمی قوچانی، حسین احصایی، علیرضاروح الامین، علیرضا سعادتمند، هانی شرار و روح الله منجزی برای بازدید  علاقه مندان به نمایش در می آید.

منجزی ، کیوریتور این رویداد ، هدف از برگزاری آن را گرد آمدن هنرمندان در کنار یکدیگر و تبادل افکار، اندیشه  و ایده ها و نیز معرفی آثار آنها به بازار هنر عنوان نمود.

بهداد نجفی یکی از هنرمندان شرکت کننده در این نمایشگاه نیز برگزاری این گونه برنامه های هنری را عاملی برای رشد و توسعه هنرهای تجسمی در سطح جامعه عنوان نمود که علاوه بر آن بر گردش چرخ اقتصاد هنر نیز تاثیر چشمگیری دارد.

نمایشگاه تجلی نگاه پس از گشایش، تا ۲۷ تیر ماه همه روزه از ساعت ۱۰ صبح الی ۵ بعد از ظهر در کوشک هنر تهران واقع در بزرگراه حقانی پذیرای عموم بازدید کنندگان می باشد.