صدای پای آب در خانه دوست

صدای پای آب در خانه دوستصدای پای آب در خانه دوست
  • شروع:جمعه 14 مهر 1402
  • پایان:چهارشنبه 26 مهر 1402

به گزارش روابط عمومی مرکز هنرهای تجسمی حوزه هنری، جمعه ۱۴ مهرماه در سال روز تولد سهراب سپهری، گالری خانه دوست هم زمان با برپایی نمایشگاه گروهی هنرهای تجسمی با عنوان صدای پای آب با حضور هنرمندان تجسمی و سینمای کشور گشایش یافت.

طوفان ارفع مدیر هنری گالری و کیوریتور این نمایشگاه هدف از برگزاری آن را افتتاح خانه دوست و بزرگداشت سالروز تولد سهراب سپهری عنوان نموده و استقبال اساتید، هنرمندان و علاقه مندان به هنر را چشمگیر و فراتر از حد تصور توصیف نمود.

در این رویداد هنری آثار نقاشی و حجم ۲۷ تن از اساتید و هنرمندان برجسته کشور که به ترتیب حروف الفبا عبارتند از:

امیر اسپهانی، طوفان ارفع، علی بابایی، رضا براتی، غزل بیات، بنفشه جهانگیری، سمیه چراغعلی، زهره حسنی، هومن درخشنده، بارانه رئیسی، لیلا زمانی، شادی سعیدی، سامان شادانلو(ایلخان)، پژمان شکیب، المیرا شکرپور، امیرحسین صدیق، علی عسکری، رضا عنصری، لیلا قهرمانی، عسل قهرمانی، پوریا مرزبان، مسیحا ماندگار، پرویز معزز، نگار مهرآوران، بهداد نجفی اسدالهی، میترا نصرآزادانی، فائزه هاجری به نمایش در آمده است.

مدیر گالری خانه دوست، لیلا قهرمانی مشارکت در رشد و توسعه هنرهای تجسمی کشور و ایجاد فضایی صمیمی و دوستانه جهت فعالیت بیشتر هنرمندان را به عنوان ماموریت این نگارخانه معرفی کرده و افزود در این راستا برنامه ریزی های اجرایی ویژه ای انجام شده که به زودی به اطلاع همگان  خواهد رسید.

بهداد نجفی اسدالهی، از هنرمندان نقاش شرکت کننده در این نمایشگاه نیز ضمن تبریک به جامعه هنری و هنر دوستان به مناسبت  اضافه شدن یک نگارخانه به جمع نگارخانه های کشور در روز تولد سهراب سپهری، چشم انداز رشد و توسعه هنرهای تجسمی در کشور را بسیار نوید بخش و مثبت ارزیابی نمود.

نمایشگاه صدای پای آب در گالری خانه دوست به آدرس خیابان بهار شمالی شماره ۲۴۵ واحد ۱۲ تا ۲۶ مهر ماه از ساعت ۱۴ تا ۲۰ ادامه  داشته و پذیرای بازدید کنندگان می باشد.