نمایشگاه آن لاین هنرهای تجسمیِ گروه هنری گذر

نمایشگاه آن لاین هنرهای تجسمیِ گروه هنری گذرنمایشگاه آن لاین هنرهای تجسمیِ گروه هنری گذر
  • شروع:پنجشنبه 26 آبان 1401
  • پایان:شنبه 26 آذر 1401

گروه هنری گذر در سال ۱۳۹۹ به همت سحر عشقی ثانی، با هدف معرفی فرهنگ و هنر معاصر ایران به جهانیان و هم چنین معرفی آثار هنرمندان کشورهای دیگر به جامعه هنری ایران، تاسیس شد.  در پی برنامه‌ریزی و تلاش گروه هنری گذر برای معرفی هنرمندان ایرانی و فروش آثار هنری ایشان، این گروه اقدام به برگزاری نمایشگاه‌های هنری در گالری‌های هنری و در سطح بین‌المللی نموده است. متاسفانه در سال ۲۰۲۰ با چالش شیوع کرونا در جهان مواجه شدیم که منجر به تعطیلی گالری‌ها، موزه‌ها و اماکن هنری در همه جای جهان شد. گروه هنری گذر با اقدامی چاره‌جویانه دست به ابداع برگزاری اولین نمایشگاه آنلاین هنری از آثار هنرمندان ایرانی نمود. این نمایشگاه‌ها با همکاری گالری های آنلاین بین الملی در سطح بسیار وسیع با مشارکت بیش از ۲۰۰۰ هنرمند و شرکت بیش از ۲۰۰۰ اثر هنری منتخب برگزار گردید.

این نمایشگاه‌ها که هنوز هم ادامه دارند فرصتی را برای هنرمندان و دوست‌داران هنر در تمامی دنیا فراهم کرد تا با فرهنگ و هنر ایران و توانایی‌های هنرمندان ایرانی آشنا شوند. امیدواریم این فعالیت‌ها باعث افزایش تبادلات هنری و فرهنگی هنرمندان ایرانی با جهان شود و منجر به اعتلا و پیشرفت هنر گردد.

سرشت/ احمدرضا رئوفی/ ۱۳۹۶/ اکریلیک و ترکیب مواد صنعتی/ ۱۰۰ در ۱۰۰ سانتی متر/ از آثار  نمایشگاه آن لاین

آخرین نمایشگاه آنلاین ما با شرکت شانزده هنرمند برگزیده ایرانی از روز ۲۶ آبان ماه تا ۲۶ آذر ماه ۱۴۰۱ در سایت بین‌المللی آمریکایی برگزار شده است.

این سایت بین‌المللی آمریکایی امکان جدیدی برای بازدید مجازی اثر در فضای سه بعدی نیز ارایه می‌دهد.

برای بازدید از نمایشگاه لینک زیر را بفشارید:

https://assets.artplacer.com/virtual-exhibitions/?i=6740

 هنرمندان شرکت کننده در نمایشگاه آن لاین : احمدرضا رئوفی، طاهره سلیمی، آزیتا حسن نوری، نرگس خیری، فرشید علی‌پور، پریسا تقی زاده، بیتا ملک علایی، هنان بازارگاد، ندا ذیحق، مهدیس غلامعلی سینکی، الهام‌ شیرصفت، محمدامین تسلیمی، نیلوفر راست گفتار، نسیم فیض‌الهی دهکردی، ملودی صدری، معصومه سید حسینی،ایلونت عیسایی وسیده سحر احمدپور هستند.