گشایش اولین نمایشگاه گروه کارتون، کاریکاتور و تصویرسازی ماه تونز در گالری ماه‌زاد

گشایش اولین نمایشگاه گروه کارتون، کاریکاتور و تصویرسازی ماه تونز در گالری ماه‌زادگشایش اولین نمایشگاه گروه کارتون، کاریکاتور و تصویرسازی ماه تونز در گالری ماه‌زاد
  • شروع:پنجشنبه 17 شهریور 1401
  • پایان:چهارشنبه 23 شهریور 1401

به گزارش روابط عمومی مرکز هنرهای تجسمی حوزه هنری، اولین نمایشگاه گروه کارتون، کاریکاتور و تصویرسازی ماه تونز به همت مدیران گالری ماه ‌زاد خانم ها مستانه فاطمی و زهرا فاطمی، با آثاری از اساتید و هنرمندان این رشته در گالری ماه زاد کرج گشایش یافت.

آثار اساتید جواد علیزاده، اردشیر رستمی، جمال رحمتی و فیروزه مظفری در نمایشگاه به چشم می خورد. آثارِ نمایشگاه با دو رویکرد موضوعی(همدلی) و آزاد با استفاده از تکنیک های اکولین، آبرنگ ، پاستل ، اسکرچ ، روان نویس و دیجیتال خلق شده اند. نمایشگاه گروهی ماه تونز، به منظور معرفی گروه کارتون و کاریکاتور بوده و برگزاری کارگاه های آموزشی ، نشست های تخصصی، نقد و بررسی آثار و ...از برنامه های آینده گالری ماه‌زاد است.

علاقمندان برای بازدید از نمایشگاه می توانند تا روز بیست و سوم شهریور ماه ،۱۴۰۱ از ساعت ۱۶ الی ۲۰ به نشانی: کرج، فلکه اول گوهردشت، بلوار میرزایی پرور، پلاک ۶۶، ساختمان بارمان، طبقه اول، واحد ۲، گالری ماه زاد مراجعه نمایند.