نمایشگاه آثار نقاشیخط عارف امرالله‌زاده در گالری ژینوس

نمایشگاه آثار نقاشیخط عارف امرالله‌زاده در گالری ژینوسنمایشگاه آثار نقاشیخط عارف امرالله‌زاده در گالری ژینوس
  • شروع:جمعه 13 بهمن 1402
  • پایان:چهارشنبه 18 بهمن 1402

به گزارش روابط عمومی مرکز هنرهای تجسمی حوزه هنری، نمایشگاهی از آثار نقاشیخط عارف امرالله‌زاده با عنوان "با ماه" روز جمعه ۱۳ بهمن ماه ۱۴۰۲، از ساعت ۱۶ الی ۱۹ در گالری ژینوس گشایش می یابد.

عارف امرالله‌زاده متولد سال ۱۳۷۱ در کرمان است. در زمینه نگارگری تا مقطع کارشناسی تحصیل کرده و در زمینه خوشنویسی و گرافیک فعالیت می کند. از سال ۱۳۸۰ فعالیت هنری اش را به طور جدی آغاز کرد. ریاست شورای مشاورینِ جوان استاندارِ کرمان بخش هنر را برعهده داشته و موسس خانه خوشنویسی کرمان است. تا به حال در ۹ مسابقه و جشنواره کشوری مقام اول ودر جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی جوانان سال های ۱۳۹۱و ۱۳۹۱ به عنوان برگزیده شناخته شده است و آثارش در نشریه های دانشجویی و کتاب جشنواره تجسمی جوانان به چاپ رسیده است. امرالله‌زاده سابقه شرکت در بیش از پنجاه نمایشگاه انفرادی و گروهی در ایران، اسپانیا، پرتغال، قطروعمان را دارد و ورک شاپ های آموزشی در تهران ، شیراز، بندرعباس، کرمان و کشورهای اسپانیا و پرتغال برگزار کرده است. از سال ۱۳۸۲ شروع به فراگیری خوشنویسی نستعلیق کرد و از سال ۱۳۸۶ به صورت حرفه ای توسط استاد فلسفی آموزش دید. در ادامه فعالیت های خوشنویسی، به دلیل علاقه ای که به نقاشی و دنیای رنگ ها داشت، رشته نقاشی خط را انتخاب کرد و تا به حال نیز به صورت جدی این رشته را دنبال می کند.

این نمایشگاه تا ۱۸ بهمن ماه ادامه دارد. علاقمندان برای بازدید از نمایشگاه می توانند به گالری ژینوس واقع در خیابان فاطمی، رو به روی متروی جهاد پلاک ۲۱ مراجعه نمایند.