نمایشگاه گروهی " بوی ماه عید"

نمایشگاه گروهی " بوی ماه عید"نمایشگاه گروهی " بوی ماه عید"
  • شروع:جمعه 13 اسفند 1400
  • پایان:جمعه 20 اسفند 1400نمایشگاه گروهی " بوی ماه عید" در استقبال از بهار و سال نو در نگارخانه هنر فرهنگسرای ارسباران با همکاري ۳۰ هنرمند تجسمی در رشته های نقاشی، نقاشی خط و حجم به نمایش در می آید.
به گزارش روابط عمومی فرهنگسرای ارسباران، در استقبال از بهار و سال نو نگارخانه هنر با هدف رونق بخشي به اقتصاد هنر در حیطه ی نمایش و فروش آثار هنرمندان معاصر و نیز مشارکت در تبادل آثار، نمایشگاه گروهی " بوی ماه عید" را با همکاری 30 هنرمند تجسمی در رشته های نقاشی، نقاشی خط و حجم برگزار می کند.
این نمایشگاه با رویکرد توسعه فرهنگی و جلب مشارکت هنرمندان در عرضه ی آثار هنری فاخر، متناسب با شرایط اقتصادی موجود، و همچنین ایجاد انگیزه، برای خرید آثار هنری با قیمت مناسب، برای شهروندان هنردوست و علاقه مند ، ترتیب داده شده است.
بوی ماه عید جمعه ۱۳ اسفند ماه ساعت ۱۶ گشایش می یابد و تا ۲۰ اسفند ۱۴۰۰ ادامه دارد. ساعات بازدید هر ۹ تا ۱۷ و روزهای تعطیل ۱۶ تا ۱۹ است.
ابراهیم اکبری گرز، لیدا پولکی، وحید پوریزدان پناه، هما توکلی، امیرحسین جباری، مریم جعفربیگلو، پرویز حبیب پور، سعید دولتی، علی داوری، مهسا ذاکری، ملک رسولی، الیاس ستاری، خلیل سمایی، علیرضا سعادتمند، هانی شرار، مهشید عرب، سحر فیروزآبادی، مریم قزوینه، آناهیتا کریمی، علی گلباز، احمد مقدسی، عدنان مصلایی، اکبر میخک، نگار مطهری، کیوان مکری، فاطمه منفرد، بهنام ولدوند، ترمه یعقوبی و باربد یزدانی هنرمندانی هستند که در این نمایشگاه حضور دارند.
علاقمندان می توانند برای بازدید از این نمایشگاه به نگارخانه هنر فرهنگسرای ارسباران واقع در خیابان شریعتی بالاتر از پل سیدخندان خیابان جلفا کوچه عقاب مراجعه کنند.