نمایشگاه نقاشی «بهمن ۱۴۰۰» باغ موزۀ هنر ایرانی

نمایشگاه نقاشی «بهمن ۱۴۰۰» باغ موزۀ هنر ایرانینمایشگاه نقاشی «بهمن ۱۴۰۰» باغ موزۀ هنر ایرانی
  • شروع:جمعه 15 بهمن 1400
  • پایان:چهارشنبه 20 بهمن 1400

نگارخانه پردیس باغ موزه هنر ایرانی، باهدف حمایت از هنرمندان جوان و نوظهور و باتلاش در جهت تحقق هرچه بیشتر این مهم، فعالیت خود را پس از وقفه‌ای چندین ماهه از شهریور ۱۴۰۰ آغاز کرده است.

در نمایشگاه پیش رو  «کنتراست» آثار موجود در کنار هم و با فرم‌های خود بیننده را به کشف خویشتنی تازه از خویش می‌رساند که این مهم می‌تواند بازتاب درونیات هنرمند باشد.

تعداد ۴۲ اثر به این نمایشگاه راه یافته است که با تکنیک های اکرلیک و رنگ و روغن وگاها" فرم های انتزاعی و سبک مدرن ، بین خود نقاش و بیننده رابطه ای پویا برقرار نموده است.

امید است بتوان با توجه و اهمیت بیشتر به مضامین و موضوعات نقاشی در ایران وبا روش اجرای نو، رنگ و بوی نوین به آثار قابل ارائه داده شود.

همچنین در این نمایشگاه ، آثار برخی از هنرمندان انجمن قربانیان اسیدپاشی به نمایش گذاشته می‌شود تا با این اقدام ،گام مهمی در راستای شناسایی و معرفی این استعدادها به جامعۀ هنر بردارد.

این نمایشگاه از جمعه، 15 بهمن ماه، فعالیت خود را با برگزاری آئین افتتاحیه از ساعت 14:00 تا 17:00 در باغ موزۀ هنر ایران، به نشانی تهران، چهارراه پارک‌وی، خیابان شهید فیاضی (فرشته)، خیابان بوسنی و هرزگوین، سه‌راه دکتر حسابی، پلاک 30 آغاز خواهد کرد و همه روزه تا 20 بهمن ماه از ساعت 10:00 تا 17 میزبان علاقمندان به هنرهای تجسمی خواهد بود.