«نقاشی‌های بهارانه» در فرهنگسرای معرفت

«نقاشی‌های بهارانه» در فرهنگسرای معرفت«نقاشی‌های بهارانه» در فرهنگسرای معرفت
  • شروع:دوشنبه 15 اسفند 1401
  • پایان:سه شنبه 23 اسفند 1401

به گزارش سایت مجله هنرهای تجسمی به نقل از ایسنا؛ نمایشگاه«نقاشی‌های بهارانه» روز یکشنبه، ۱۴ اسفند در فرهنگسرای معرفت گشایش یافت و تا ۲۳ اسفند همه روزه به جز روزهای تعطیل از ساعت ۹ تا ۱۸ در نگارخانه معرفت دایر است.

در این نمایشگاه که به مناسبت روز درختکاری و استقبال از بهار برپا خواهد شد آثار سه هنرمند جوان شراره زمانی، نازآفرین نادری و مژگان نادری با موضوع طبیعت به نمایش گذاشته می‌شود.

نازآفرین نادری، دارای مدارک مهارت طراحی و نقاشی چهره و طراحی عمومی از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تهران؛ عضو موسسه هنرهای تجسمی معاصر ایران است. از سال ۱۳۸۰ فعالیت حرفه ای هنری خود را شروع کرده و در زمینه هنرهای تجسمی از جمله نقاشی، صنایع دستی، معرق کاشی، آیینه کاری، خط و کالیگرافی فعالیت دارد. او در چندین نمایشگاه انفرادی از آثارش به نمایش گذاشته است.

هنرمند دیگر این نمایشگاه، شراره زمانی دارای مدرک طراحی از آموزشگاه امجد، عضو موسسه هنرهای تجسمی معاصر ایران، دارای مدرک پایان دوره سیاه‌قلم هایپررئال (تاپ انگلستان) از آموزشگاه ماهرنگ است و فعالیت هنری خود را از ۱۵ سالگی آغاز کرده است. او در زمینه هنرهای تجسمی همچون نقاشی، صنایع دستی، معرق کاشی، خط و کالیگرافی فعالیت دارد. این هنرمند به‌جز نمایشگاه‌های انفرادی در بیش از ۱۰ نمایشگاه گروهی شرکت کرده است.

بر اساس اعلام روابط عمومی فرهنگ‌سرای معرفت، علاقمندان جهت بازدید می‌توانند در تاریخ یاد شده به نگارخانه فرهنگ‌سرای معرفت واقع دربلوار شهران، بعداز زیرگذر شهیدهمت مراجعه کرده و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۴۴۳۰۱۴۴۴ تماس حاصل کنند.