برگزاری کارگاه خوشنویسی «انسیة‌الحورا» در فرهنگسرای خانواده

برگزاری کارگاه خوشنویسی «انسیة‌الحورا» در فرهنگسرای خانوادهبرگزاری کارگاه خوشنویسی «انسیة‌الحورا» در فرهنگسرای خانواده
  • شروع:سه شنبه 16 اسفند 1401
  • پایان:سه شنبه 16 اسفند 1401

به گزارش سایت مجله هنرهای تجسمی به نقل از ایرنا، فرهنگسرای خانواده، کارگاه «انسیة الحورا» در راستای اشاعه هنر خوشنویسی در بین اقشار مردم و اجرای هر چه باشکوه‌تر جشن نیمه شعبان و بهره‌گیری از این فرصت برای تبین فرهنگ علوی، ترویج و نهادینه سازی اصل مهدویت در رشته‌های (خطوط اسلامی و ایرانی) و رویکردهای نوین (نقاشی خط) میزبان علاقه‌مندان به این هنر است.

علی الحسانی، حامد توسلی، علیرضا پوراکبری، سارا معتمدی، ریحانه موسوی، نعیمه فتحی، نگار جهانگیری، زینب عبدالحسینی، مرضیه حقی، زهرا قلی‌پور، ملیحه تقوی، مهناز رحیمی، سعیده نیکزاد و مریم علی وحدتی، فاطمه مجیدی، زینب شاه محمدی، مریم اخگری، سمیه فتحعلی، رضا صید، فاطمه نیکبخش، نرگس گل محمدی، ملیکا اصفهانی، حدیث محمودی از جمله هنرمندان حاضر در این کارگاه خوشنویسی هستند.

حامد توسلی سرپرست گروه هنری دارای مدرک ممتاز در خطوط نسخ، ثلث و نستعلیق از انجمن خوشنویسان است و ۲۵سال سابقه فعالیت هنری در خوشنویسی را در کارنامه هنری خود دارد.

علاقه‌مندان برای حضور در کارگاه خوشنویسی «انسیة الحورا» می‌توانند روز سه‌شنبه (۱۶ اسفند) از ساعت ۱۰ تا ۱۶ به فرهنگسرای خانواده واقع در خیابان سیدجمال‌الدین اسدآبادی(یوسف‌آباد)، خیابان بیست و یکم، بوستان شفق مراجعه کنند.