حضور دوازده استاد خوشنویس در نمایشگاه "حلقه عشاق"

حضور دوازده استاد خوشنویس در نمایشگاه "حلقه عشاق"حضور دوازده استاد خوشنویس در نمایشگاه "حلقه عشاق"
  • شروع:شنبه 17 اردیبهشت 1401
  • پایان:پنجشنبه 22 اردیبهشت 1401

موسسه آفرینشهای هنری آستان قدس رضوی و انجمن خوشنویسان خراسان رضوی نمایشگاه آثار خوشنویسی دوازده استاد خوشنویس مشهد را با حضور جمع  کثیری از استادان و هنرمندان خوشنویسی مشهد در نگارخانه رضوان برگزار کرد.
به گزارش سایت مجله هنرهای تجسمی به نقل از روابط عمومی موسسه آفرینشهای هنری آستان قدس رضوی در این نمایشگاه ۳۲ اثر در اقلام نستعلیق، نسخ و ثلث از دوازده استاد خوشنویسی مشهد که موفق به کسب گواهی استادی از انجمن خوشنویسان ایران شده‌اند برای مدت یک هفته در نگارخانه رضوان به نمایش گذاشته شده است.
محمود جمالی، مسئول نگارخانه رضوان، در مورد این نمایشگاه گفت: نمایشگاه "حلقه عشاق" نتیجه تفاهم صورت گرفته بین انجمن خوشنویسان خراسان رضوی و موسسه آفرینشهای هنری آستان قدس رضوی است که در اسفند ماه سال گذشته منعقد شد.
وی افزود: دراین نمایشگاه که در ایام گرامیداشت مقام معلم و در راستای حمایت از هنرمندان خوشنویس استان برگزار شده است، آثار ۱۲ تن از هنرمندان خوشنویسی مشهد (عباس ضروری، هادی ذوالریاستین نعمت‌اللهی، محمدعلی فراستی، محمدعلی باقرزاده طوسی، مریم سادات موسوی، جواد نگاریان، مریم امام وردی، سمیه ناطقی، فاطمه مقیمی، وحید نیکویی و علی دربان رضوی) که طی آزمون اخیر موفق به کسب گواهی نامه استادی از انجمن خوشنویسان ایران شده اند به نمایش گذاشته شده است.

این نمایشگاه تا پایان هفته، ۲۲ اردیبهشت، در کوهسنگی ۱۷، از  ساعت ۹ تا ۱۲ و از ساعت ۱۷ الی ۲۰، میزبان علاقمندان است.