گشایش بخش «آزاد» دهمین دوسالانه عکس هنرمندان قم

گشایش بخش «آزاد» دهمین دوسالانه عکس هنرمندان قمگشایش بخش «آزاد» دهمین دوسالانه عکس هنرمندان قم
  • شروع:یکشنبه 28 فروردین 1401
  • پایان:یکشنبه 11 اردیبهشت 1401

ابراهیم سلیمانی، رئیس انجمن عکاسان استان قم در گفت‌وگویی اظهار داشت: دهمین دوره دوسالانه عکس هنرمندان قم در مقایسه با دوره‌های پیشین، متفاوت‌تر برگزار شد. از جمله؛ این تفاوت‌ها حضور عکاسان با «مجموعه عکس» و نیز «بخش عکس موبایلی» است که در دوره های گذشته این دو بخش را نداشتیم و این دو بخش جدید، موجب رونق و حضور بیشتر عکاسان در این دوسالانه شد.

سلیمانی در ادامه توضیحات این نمایشگاه بیان کرد: در زمان برگزاری این نمایشگاه در روزهای سه شنبه هر هفته، نشست‌های تخصصی نقد و بررسی عکس ها به همراه گفت‌وگو با عکاسان در رابطه با این دوسالانه انجام می‌شود.   

رئیس انجمن عکاسان استان قم اعلام کرد: نمایشگاه «بخش قم» که بخش اصلی نمایشگاه دهمین دوسالانه عکس هنرمندان قم است؛ پس از عید سعید فطر برگزار می‌شود و پس از آن آیین اختتامیه دوسالانه مذکور برگزار خواهد شد.                       

وی در بخش دیگر سخنان خود گفت: حدود ۲ هزار اثر از بیش از ۱۲۰ هنرمند عکاس در بخش های گوناگون از سراسر کشور به دبیرخانه دهمین دوسالانه عکس هنرمندان قم ارسال شد.

سلیمانی خاطرنشان کرد: از میان آثار دریافت شده، ۱۸۰ اثر از ۵۰ هنرمند عکاس برای نمایشگاه در دو بخش «قم» و «آزاد» انتخاب شد. 

نمایشگاه دهمین دوسالانه عکس هنرمندان قم  تا ۱۱ اردیبهشت‌ماه امسال از ساعت ۱۵:۳۰ تا ۱۹:۳۰ در معرض دید عموم در نگارخانه فرهنگ شهر قم واقع در خیابان شهیدان فاطمی (دورشهر) قرار دارد.