نمایشگاه گروهی عکس «عکاسان آزاد»، در نگارخانه سرو

نمایشگاه گروهی عکس «عکاسان آزاد»، در نگارخانه سرونمایشگاه گروهی عکس «عکاسان آزاد»، در نگارخانه سرو
  • شروع:جمعه 08 مهر 1401
  • پایان:پنجشنبه 14 مهر 1401

چهارمین نمایشگاه گروهی عکس «عکاسان آزاد»، به سرپرستی علیرضا ناصری، عصر جمعه ۸ مهرماه، در نگارخانه سرو افتتاح شد.

به گزارش سایت مجله هنرهای تجسمی به نقل از ایسنا، چهارمین نمایشگاه گروهی عکس عکاسان آزاد با موضوع مستند اجتماعی، خیابانی و مفهومی عصر جمعه، هشتم مهرماه در نگارخانه سرو افتتاح شد.

عکاسان آزاد در سال ۱۳۹۳ توسط دانشجویان رشته عکاسی تشکیل شد. ارائه عکس، گفتگو، نقد و بررسی، همفکری و کوشش برای ارتقاء سطح فنی و تخصصی اعضاء از طریق نمایش و تبادل تجارت، داوری تصاویر، برگزاری مسابقات ماهانه، انتخاب تصویر سال و نمایشگاه گروهی سالانه از مهمترین فعالیت‌های عکاسان آزاد است. مجموعه عکاسان آزاد هم اکنون بیش از ۵۲ هزار کاربر از ۴۵ کشور جهان دارد.

چهارمین نمایشگاه بین‌المللی عکاسان آزاد با عنوان مستند اجتماعی، خیابانی و مفهومی با حضور ۳۶ عکاس و ۵۲ اثر از کشورهای ایران، کانادا، دانمارک، کره جنوبی و افغانستان تا ۱۴ مهرماه ، از ساعت ۱۰ تا ۱۹ در نگارخانه سرو دایر است.

علاقه‌مندان برای بازدید از این نمایشگاه می‌توانند تا ۱۴ مهرماه، از ساعت ۱۰ تا ۱۹ به فرهنگسرای سرو واقع در خیابان ولیعصر(عج)، ضلع شمالی پارک ساعی، کوی ساعی یکم (انتهای ساعی دوم) مراجعه کنند و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با تلفن گویای ۸۸۸۸۱۸۷۹ تماس بگیرند.