هنرمندان تصویرساز معاصر با «تزکیه» به نگارخانه لاله می‌روند

هنرمندان تصویرساز معاصر با «تزکیه» به نگارخانه لاله می‌روندهنرمندان تصویرساز معاصر با «تزکیه» به نگارخانه لاله می‌روند
  • شروع:جمعه 24 تیر 1401
  • پایان:یکشنبه 02 مرداد 1401

نمایشگاه گروهی تصویرسازی هنرمندان معاصر ایران با عنوان «تزکیه» در نگارخانه لاله برگزار می‌شود.

نمایشگاه تصویرسازی «تزکیه» حاصل تلاش جمعی از هنرمندان معاصر کشورمان است که با رویکرد تصویرسازی گردآوری و انتخاب شده‌اند. تزکیه سعی در نمایش و بررسی تکنیک‌های مختلف تصویرسازی دارد؛ کنکاشی در رسیدن به ساختار تصویری و بیان دغدغه‌های درونی هنرمندان تصویرگر.

در عصر حاضر، تصویر محیط زندگی انسان را احاطه کرده و در فعالیت‌های اجتماعی او نقش اساسی را بر عهده دارد. در این میان تصویرگران این نمایشگاه سعی کرده‌اند با خلاقیت و نوآوری و بهره‌گیری از شیوه‌های نوین اجرایی و از حیث تکنیک نیز غنی باشند. رسیدن به جامعه‌ای سالم و بی‌آلایش که در آن فرم‌ها و رنگ‌ها بیان‌کننده آلام جامعه هستند و همچنین خطوط برای بیان احساسات پاک و ایجاد روابط عمیق بین تک تک افراد جامعه است.

هنرمندان شرکت‌کننده در این نمایشگاه عبارتند از: هدی حیدری، مصطفی خزایی، مارال دهقانی، مهشید راقمی، ایلگار رحیمی، مهرنوش ستوده، محمدعلی سعیدی، سیدحسام‌الدین طباطبایی، کمال طباطبایی، عاطفه فتوحی، آسیه گونه‌زاده، سحر للهی، زهرا مداح، امیر مفتون ، اکبر نیکان‌پور، مرتضی یزدانی.

آیین گشایش نمایشگاه روز جمعه، ۲۴ تیرماه ۱۴۰۱، از ساعت ۱۶ تا ۱۹ با حضور هنرمندان و دوستداران هنر در نگارخانه لاله برگزار می‌شود

علاقه‌مندان می‌توانند برای بازدید و خرید آثار تا دوم مرداد ماه ۱۴۰۱ از ساعت ۹ تا ۱۸ و پنجشنبه‌ها از ساعت ۹ الی ۱۳ به جز روزهای تعطیل، به نگارخانه لاله، واقع در خیابان دکتر فاطمی، ضلع شمالی بوستان لاله، روبه‌روی پارکینگ طبقاتی لاله مراجعه کنند.