نمایشگاه کارتون سیلی سرخ در ایوان انتظار مترو + آثار

نمایشگاه کارتون سیلی سرخ در ایوان انتظار مترو + آثارنمایشگاه کارتون سیلی سرخ در ایوان انتظار مترو + آثار
  • شروع:سه شنبه 30 فروردین 1401
  • پایان:پنجشنبه 15 اردیبهشت 1401

نمایشگاه کارتون سیلی سرخ در ایوان انتظار متروی چهارراه ولیعصر(عج) با ۱۲ اثر از مسعود شجاعی طباطبایی، مازیار بیژنی، محمود نظری و علیرضا پاکدل در ابعاد بزرگ امروز رونمایی شد.

این نمایشگاه به همت بنیاد فرهنگی روایت فتح، انجمن هنرهای تجسمی انقلاب و دفاع مقدس و با مشارکت معاونت فرهنگی و اجتماعی مترو تهران از امروز ۳۰ فروردین ماه ۱۴۰۱ تا ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ برقرار است، گفتنی است ایوان انتظار متروی چهار راه ولیعصر (عج) از پر ترددترین متروها در تهران محسوب می شود.

 در پی هجمه رژیم صهیونیستی طی سال های اخیر با استفاده از ضعف دولت عراق و با حضور در منطقه کردستان عراق و ایجاد یک پایگاه آموزشی و تروریستی تلاش شد تا عملیات های متعددی را در قالب سازماندهی گروه های تروریستی ، عملیات ترور و حتی عملیات پهپادی علیه منافع امنیت ملی جمهوری اسلامی ایران انجام دهد که آخرین مورد آن، عملیات پهپادی علیه یکی از مراکز سپاه در کرمانشاه انجام شد.
 لازم بود در قالب یک عملیات تهاجمی و قدرتمندانه پاسخ شرارت های رژیم صهیونیستی داده شود و عملیات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی علیه این مرکز بسیار دقیق و هوشمندانه صورت گرفت که منجر به هلاکت و زخمی شدن دهها مامور ارشد موساد شد.

پوستر این نمایشگاه برگرفته از اثر مسعود شجاعی طباطبایی است.

هنرمندان کارتونیست ایرانی با طراحی آثاری ، نمایش اقتدار ایران در برابر صهیونیست ها را نشان دادند.

اثر علیرضا پاکدل

اثر مسعود شجاعی طباطبایی

اثر مازیار بیژنی

اثر محمود نظری

اثر علیرضا پاکدل

اثر مازیار بیژنی

اثر محمود نظری

اثر علیرضا پاکدل

اثر محمود نظری

اثر مسعود شجاعی طباطبایی