نمایشگاه آثار و برپایی کارگاه نقاشی در فرهنگسرای نیاوران

نمایشگاه آثار و برپایی کارگاه نقاشی در فرهنگسرای نیاوراننمایشگاه آثار و برپایی کارگاه نقاشی در فرهنگسرای نیاوران
  • شروع:جمعه 24 تیر 1401
  • پایان:پنجشنبه 30 تیر 1401

نمایشگاه آثار منتخب هنرمندان عرصه هنرهای تجسمی و نیز برپایی کارگاه نقاشی به مناسبت دهه امامت و ولایت روز جمعه ۲۴ تیرماه در فرهنگسرای نیاوران برگزار شد.

همزمان با دهه امامت و ولایت، نمایشگاه آثار منتخب جمعی از هنرمندان شاخص عرصه هنرهای تجسمی کشور همراه با کارگاه نقاشی، روز جمعه ۲۴ تیرماه از ساعت ۱۷ در فرهنگسرای نیاوران برپا شد.

در این نمایشگاه، ۵۸ اثر از هنرمندان شاخص رشته‌های نقاشی، کاریکاتور، عکاسی، طراحی پوستر، خوشنویسی، نگارگری، مجسمه‌سازی، تصویرسازی، سفال و سرامیک به نمایش درمی‌آید که ازجمله این هنرمندان می‌توان به: مسعود نجابتی، محمد خزائی، مسعود زنده‌روح کرمانی، محمد صیاد، محمدرضا دوست‌محمدی، سید حمید شریفی آل هاشم، مجید ناگهی، کورش پارسانژاد، سید آثار حاضر در این نمایشگاه متعلق به موسسه توسعه هنرهای تجسمی معاصر است که در طول سال‌های اخیر به سفارش موسسه، توسط هنرمندان مختلف عرصه هنرهای تجسمی خلق شده است. 
نمایشگاه آثار منتخب هنرمندان عرصه هنرهای تجسمی که به همت مرکز هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و موسسه توسعه هنرهای تجسمی معاصر تدارک دیده شده است، همزمان با دهه امامت و ولایت از ۲۴ تا ۳۰ تیرماه جاری در فرهنگسرای نیاوران دایر خواهد بود.