کامیار صادقی با «منحنی آب» در گالری عالی

کامیار صادقی با «منحنی آب» در گالری عالیکامیار صادقی با «منحنی آب» در گالری عالی
  • شروع:دوشنبه 23 خرداد 1401
  • پایان:چهارشنبه 01 تیر 1401

نمایشگاه «منحنی آب» متشکل از آثار آبرنگ کامیار صادقی امروز دوشنبه ۲۳ خردادماه در گالری ابوالفضل عالی حوزه هنری افتتاح شد.

 به گزارش سایت مجله هنرهای تجسمی؛ نمایشگاه نقاشی‌های کامیار صادقی با عنوان «منحنی آب» امروز دوشنبه ۲۳ خردادماه در گالری ابوالفضل عالی حوزه هنری افتتاح شد.

در این نمایشگاه که آثار آن با موضوع طبیعت و با تکنیک آبرنگ خلق شده‌اند، بیش از ۴۰ تابلوی نقاشی در قطع‌های مختلف به نمایش درآمدند.

کامیار صادقی هنرمند نقاش درباره این آثار که با تکنیک آبرنگ خلق شده‌اند، گفت: علاقه به کار با تکنیک آبرنگ را از زمان هنرستان با خودم حفظ کرده‌ام و هر زمان فراغتی پیدا می‌شود، به طبیعت می‌روم و نقاشی می‌کنم و هر زمان فرصت خلق اثر نباشد نیز از طبیعت عکس می‌گیرم و بعداً در فرصتی مقتضی، آن زاویه را نقش می‌زنم.

وی با بیان اینکه آثار این نمایشگاه از حس و حال درونی خودش برآمده است، در مورد اینکه آیا نقاشی با تکنیک‌های دیگر را ترجیح می‌دهد یا خیر، بیان کرد: کارم به آبرنگ و نقاشی از طبیعت محدود نیست و با هر کار و تکنیکی که ارتباط بگیرم، انجام می‌دهم.

صادقی درباره اینکه آثار نمایشگاه «منحنی آب» در چه مدت زمانی خلق شده‌اند، توضیح داد: تعدادی از آثار این نمایشگاه جدید هستند و مابقی آثاری قدیمی هستند اما در هر حال، همگی آثارم حاصل سال‌ها تجربه من در نقاشی از طبیعت است. به اعتقاد من، در نمایشگاه نقاشی، لزوما نیازی نیست آخرین دستاوردهای هنرمند به نمایش درآید و هر کاری که ارزش دیده شدن دارد، می تواند در نمایشگاه به نمایش درآید.

نمایشگاه نقاشی «منحنی آب» از امروز در گالری ابوالفضل عالی حوزه هنری برقرار است و علاقه‌مندان برای تماشای این آثار می‌توانند از ۲۴ خرداد ماه تا ۱ تیر ماه، شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹ الی ۱۸ به حوزه هنری مراجعه کنند.