هجوم کویر به طبیعت در تازه‌ترین نقاشی‌های علی فرامرزی

هجوم کویر به طبیعت در تازه‌ترین نقاشی‌های علی فرامرزیهجوم کویر به طبیعت در تازه‌ترین نقاشی‌های علی فرامرزی
  • شروع:جمعه 24 تیر 1401
  • پایان:جمعه 21 مرداد 1401

 در این مجموعه طراحی، نقاشی و حجم‌هایی با موضوع گسترش کویر و تسخیر حیات توسط خشکی ارائه می‌شود. مجموعه‌ای از تابلوهای رنگی و حجم نقاشی‌هایی که هجوم کویر به طبیعت و زندگی بشری و درختانی که به خشکی دچار می‌شوند را بازتاب می‌دهند.

علی فرامرزی «هجوم ۱» را سال۹۶ به نمایش گذاشت و اکنون در سال‌های کرونا‌زده و توجه مجدد انسان به طبیعت «هجوم ۲» را با ۲۹ اثر به تماشا می‌گذارد. حجم‌هایی که بر آنها نقاشی شده و برخی  نیز از سقف آویخته شده‌اند در زمره جذابیت‌های این نمایش هستند. 

فرامرزی سال ۱۳۲۹، در محله امام‌زاده یحیای تهران به دنیا آمد و آموزش را از دوره دبیرستان ا زکلاس‌های جعفر پتگر آغاز کرد. علی فرامرزی طی سال‌ها فعالیت هنری خود موفق به اخذ جوایز و دریافت بورس از آکادمی رم شد. وی حضور در سمینارهای هنری داخلی و خارجی، نمایشگاه‌های گروهی، تالیف مقالات و برپایی نمایشگاه‌های انفرادی را در کارنامه هنری خود به ثبت رسانده است.

علاقمندان می‌توانند برای بازدید از نمایشگاه «هجوم» از ۲۴ تیرماه تا ۲۱ مرداد، به جز روزهای سه‌شنبه، از ساعت ۱۶ تا ۲۱ به گالری هدایت به آدرس تهران، خیابان استاد نجات‌الهی، کوچه ششم، پلاک ۱۵ مراجعه کنند.