نمایشگاه گروهی "موازی" تمدید شد

نمایشگاه گروهی "موازی" تمدید شدنمایشگاه گروهی "موازی" تمدید شد
  • شروع:یکشنبه 02 مرداد 1401
  • پایان:جمعه 28 مرداد 1401

به گزارش روابط‌ عمومی مرکز هنرهای تجسمی حوزه هنری، نمایشگاه گروهی نقاشی، مجسمه سازی و چیدمان با عنوان “موازی” با کیوریتوری بهداد نجفی اسدالهی تا ۲۸ مرداد  ماه ۱۴۰۱ تمدید شد. این رویداد هنری در مجموعه راگادید واقع در باشگاه انقلاب تهران با حضور مرضیه برومند و امیر حسین صدیق در تاریخ دوم مرداد ماه آغاز به کار نموده است .

دراین نمایشگاه آثار ۲۲ تن از اساتید و هنرمندان هنرهای تجسمی که به ترتیب حروف الفبا عبارتند از :مهدی اسماعیل زاده          (هومان)، وحید امین، سعیده آرین ، مینا بحرینی، رضا براتی، کامبیز برنجی، سحر خلجی، حسین خوش رفتار رودی، کیوان رحیمی نژاد، سینا سلطانیانی، صابر سلیمانی، محسن سلیمانی، سامان شادانلو (ایلخان)، مهرانگیز شفیعی، امیر حسین صدیق، پرستو عزیزی، مانی کومار، معراج گل زاده، پژمان متقیان، اردشیر میرمنگره، محسن ناصری و بهداد نجفی اسدالهی برای بازدید عموم علاقه مندان به نمایش گذاشته است. لازم به ذکر است در این نمایشگاه امیر حسین صدیق هنرمند‌ عرصه فیلم و سینما برای اولین‌ بار با ارائه یک اثر مجسمه سازی از فعالیت های خود در حوزه هنرهای تجسمی رونمایی کرد.

به گفته بهداد نجفی نقاش و هنرمند رسانه های نوین هنری، تنوع شیوه های شخصی هنرمندان حاضر در این رویداد و ساختار ویژه چیدمان و نمایش آثار موجب استقبال بیش از حد انتظار علاقمندان شده و به همین دلیل دوره زمانی برپایی آن به مدت ۱۰ روز افزایش می یابد . وی افزود با وجود تفاوت در رشته هنری، سبک و شیوه های شخصی هنرمندان، نمایشگاه آهنگی پیوسته داشته و چیدمان آثار مسیری یکپارچه و هدفمند را طی می کند.

سعیده آرین، مدیر هنری مجموعه راگادید در این زمینه گفت: تمدید نمایشگاه موازی با توجه به استقبال هنردوستان انجام شده و در نظر داریم با شناسایی هنرمندان مستقل و مولف معاصر ایران نوبت های بعدی این نمایشگاه را با رویکرد نمایش موازی آثار مولف در سال جاری و سال  آینده با آهنگی منظم برگزار نماییم .

این رویداد هنری که توسط موسسه هنری خوانش معاصر با مشارکت موسسه فرهنگی فرادید هنر فردا برگزار می گردد تا ۲۸ مرداد ماه همه روزه از ۸ صبح تا ۸ شب در مجموعه راگادید پذیرای بازدید کنندگان می باشد.