عکس‌های زنده یاد نادر طالب‌زاده در «صبح سرخ فرداها»

عکس‌های زنده یاد نادر طالب‌زاده در «صبح سرخ فرداها»عکس‌های زنده یاد نادر طالب‌زاده در «صبح سرخ فرداها»
  • شروع:یکشنبه 25 اردیبهشت 1401
  • پایان:چهارشنبه 28 اردیبهشت 1401

 به گزارش سایت مجله هنرهای تجسمی به نقل از فارس؛ نمایشگاه عکس‌های زنده‌یاد نادر طالب‌زاده با عنوان «صبح سرخ فرداها» عصر دیروز، شنبه ۲۴ اردیبهشت ماه، در گالری پردیس ملت برپا شد.

 این نمایشگاه به همت سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران توسط این مؤسسه از روز گذشته، شنبه ۲۴ اردیبهشت ماه، در گالری پردیس ملت در معرض دید علاقمندان قرار گرفت.

نمایشگاه «صبح سرخ فرداها» مجموعه‌ای با ۳۰ اثر از عکس‌های زنده یاد نادر طالب‌زاده است که توسط هنرمندان عکاسی همچون: حامد ملک پور، حامد جعفرنژاد، حمید توکلی، زهیر صیدانلو، سجاد طلوعی، سعید کریمی‌نژاد، سهیل صحرانورد، لیلا قدرت‌ا‌للهی‌فرد، محمدحسین ولایتی، محمدمهدی دورانی، مهدی مریزاد، مجید حق‌دوست، مقداد مددی، مهدی بلوریان، میثم مهابادی، امید وهاب‌زاده، سید محمدسعید سجادی، علی شایگان‌فرد و محسن عطائی به ثبت رسیده است.

نمایشگاه «صبح سرخ فرداها» تا ۲۸ اردیبهشت ماه ادامه دارد و از ۲۸ اردیبهشت تا ۲۰ خردادماه در فضای عمومی این سینما در معرض دید علاقمندان و مخاطبین قرار می‌گیرد.

علاقمندان می‌توانند برای بازدید از نمایشگاه همه روزه از ساعت ۱۱ تا ۱۹ به گالری پردیس ملت به نشانی خیابان ولیعصر(عج)، ابتدای بزرگراه هاشمی رفسنجانی(نیایش)، روبروی بزرگراه کردستان، طبقه منفی ۲ مراجعه کنند.

منتخب عکس‌های این نمایشگاه نیز همزمان با پردیس سینما گالری ملت، در سینماهای آزادی، راگا، تماشا و رازی نیز از ۲۴ اردیبهشت تا ۲۰ خردادماه به نمایش گذاشته شده است.