هفته ازدواج و کاریکاتورهای «دلبر که جان فرسود از او!» در حوزه هنری اصفهان

هفته ازدواج و کاریکاتورهای «دلبر که جان فرسود از او!» در حوزه هنری اصفهانهفته ازدواج و کاریکاتورهای «دلبر که جان فرسود از او!» در حوزه هنری اصفهان
  • شروع:پنجشنبه 09 تیر 1401
  • پایان:شنبه 15 مرداد 1401

 مؤسسه سلامت روان طوبی با همکاری خانه کاریکاتور اصفهان، نمایشگاه "دلبر که جان فرسود از او!" را با محوریت موضوع "عشق و محبت" در گالری نقشخانه حوزه هنری اصفهان برگزار می‌کند.

 این نمایشگاه که همزمان با هفته‌ی ازدواج از ۹ تیرماه برپا می‌شود؛ محصول محتوای یک دوره کارگاه آموزشی _ تحلیلی با حضور دکتر نمازی و دکتر قاسمیان و هنرمندان خانه کاریکاتور اصفهان است.

در طول برگزاری این کارگاه‌ها هنرمندان علاوه بر دریافت محتوای آموزشی به خلق آثار هنری پرداختند.

این نمایشگاه شامل ۳۷ اثر کاریکاتور، گرافیک، تصویرسازی و طنز از ۲۰ هنرمند بوده و ابعاد آثار و تکنیک آن‌ها آزاد است.

 اسامی هنرمندان این مجموعه عبارتند از:

علی اسدی، جمال‌الدین اعتباریان، سمانه جانقربان، رویا جمی، محمدعلی خوشکام، منصوره دهقانی، الهام دزفولیان، رضا رحیمی، فریبا زمانی، ندا زمانی، سعید شعبانی، امیرمالک صالحی، نسیم صلاحی، هما عبدلی، ریحانه کریمیان، سمانه محمودی، عالیه مظاهری، محمدجواد مولودی، مطهره ناسخیان، نگین نقیه.

 آیین گشایش این نمایشگاه روز پنجشنبه ۹ تیر ماه ۱۴۰۱ از ساعت ۱۷ تا ۱۹ در گالری نقشخانه  (اصفهان، خیابان آمادگاه، حوزه هنری) برگزار خواهد شد و نمایشگاه تا ۱۵ تیر ادامه خواهد داشت.

همچنین نشست‌هایی با حضور هنرمندان و متخصصان مباحث انسان‌شناسی و روانشناسی به عنوان ویژه‌برنامه‌های جنبی این نمایشگاه برگزار خواهد شد.