اولین نمایشگاه کارتون و تصویرسازی گروه ماه‌ تونز در نگارخانه های ماهزاد و شمیس

اولین نمایشگاه کارتون و تصویرسازی گروه ماه‌ تونز در نگارخانه های ماهزاد و شمیساولین نمایشگاه کارتون و تصویرسازی گروه ماه‌ تونز در نگارخانه های ماهزاد و شمیس

به گزارش روابط عمومی مرکز هنرهای تجسمی حوزه هنری، اولین نمایشگاه کارتون و تصویرسازی گروه ماه‌ تونز در نگارخانه ماهزاد گشایش می یابد.

جواد علیزاده، اردشیر رستمی، احسان گنجی، هادی حیدری ،فیروزه مظفری، سلمان طاهری ،مهدی عزیزی، محمدرضا ثقفی، نازنین جمشیدی، حمیدصوفی، پریسا نورالهی، شیدا سردشتی، احسان چراغی، یلدا هاشمی نژاد، شهاب الدین علوی، باقر همتی، مستانه فاطمی، مرضیه نعمت اللهی، زهرا فاطمی،سونا خوشخبری مهسا بهفر و جمال رحمتی اعضای گروه ماه تونز هستند .

هسته اولیه گروه ماه تونز، در کرج و به منظور جریان سازی در حوزه کارتون و کاریکاتور شکل گرفت .کارتونیست هایی از تهران و کرج، جلسات منظم ماهانه تشکیل دادند و در گالری ماه زاد دور هم جمع شدند و به مباحث تکنیکی و محتوایی این حوزه پرداختند. درحال حاضر این هسته بزرگ و بزرگتر شده است.۲۰ کارتونیست و ۲ تصویرگر، هر کدام با ۲ اثر با موضوع آزاد و همدلی در این نمایشگاه حضور دارند. این نمایشگاه در کرج و تهران و در گالری های ماه زاد و شمیس برگزار خواهد شد.

نمایشگاه کارتون و تصویرسازی گروه ماه‌ تونز از تاریخ  ۱۷ تا ۲۳ شهریور در کرج و از تاریخ ۱ تا ۷ مهر در تهران در معرض دید علاقمندان قرار خواهد گرفت.