تصویر سازی با هوش مصنوعی گوگل!

تصویر سازی با هوش مصنوعی گوگل!تصویر سازی با هوش مصنوعی گوگل!

 حتی گوگل هم به تازگی وارد این حوزه شده است و ساخت عکس با هوش مصنوعی توسط گوگل هم فراهم شده است و در ادامه این ویدیو ما به شما آموزش خواهیم داد که چگونه با کمک گوگل هر چیزی که دوست دارید را به عکس تبدیل کنید!

برای ورود و استفاده از هوش مصنوعی تصویرسازی گوگل، باید اول وارد این لینک شوید. این صفحه، صفحه اصلی سرویس imagen گوگل است. در این صفحه میتوانید نمونه عکس ها و ادیت های ساخته شده توسط این سرویس را ببینید. و این که قبل از هرچیزی برای استفاده از هوش مصنوعی تصویر سازی گوگل، باید یک اکانت گوگل Google Account داشته باشید. اگر پایین تر بروید میبینید که بخشی به اسم imagen editor وجود دارد. میتوانید روی آن کلیک کنید، وارد صفحه اش شوید و سپس روی گزینه دانلود EditBench کلیک کنید تا دانلود شود. پس از دانلود میتوانید از این اپلیکیشن استفاده کنید. البته خب هوش مصنوعی ساخت عکس گوگل تصاویر خیلی دقیق و زیبایی نمیسازد و هنوز در مرحله تحقیقات است. اما نگران نباشید چون در ادامه یک جایگزین بی نظیر و چند برابر قوی تر برای Google imagen به شما معرفی خواهیم کرد!

هوش مصنوعی ساخت عکس گوگل خوب است و برای کار های کوچک کارآمد است. اما اگر به شما بگوییم که یک جایگزین خیلی حرفه ای تر برای هوش مصنوعی گوگل وجود دارد چی؟ ابر قدرت ساخت عکس با هوش مصنوعی Midjourney است و زیبا ترین و حرفه ای ترین عکس ها توسط این هوش مصنوعی ساخته میشوند. میدجورنی میتواند هر متنی را به یک عکس جذاب و با کیفیت تبدیل کند، به طوری که برق از سر هرکسی بپراند! به جرات میتوان گفت اگر میخواهید به قدرت ساخت هر عکسی که دوست دارید دست پیدا کنید، باید از میدجورنی استفاده کنید!

در این مقاله ما به شما، هوش مصنوعی ساخت عکس گوگل را معرفی کردیم، امیدواریم که از این مقاله لذت برده باشید و به شما کم کرده باشد. اگر سوال و یا نظری درباره این مقاله دارید، حتما در بخش نظرات از ما بپرسید. خوشحال میشیم که بتونیم کمکتون کنیم.