بهترین ابزارهای هوش مصنوعی ساخت تصویر

بهترین ابزارهای هوش مصنوعی ساخت تصویربهترین ابزارهای هوش مصنوعی ساخت تصویر

درست در 14 مارچ 2023 بود که الداگسن برنده جایزه مسابقه عکاسی سونی شد. اما عجیب‌ترین نکته اینجا بود که این عکس توسط یک هوش مصنوعی ساخته شده بود و داورها متوجه این موضوع نشدند.

با این تفاسیر دیگر نیازی نیست که برای ساخت تصاویر گرافیکی پیچیده زمان زیادی اختصاص دهید. کار با سایت‌های هوش مصنوعی راحت‌تر از چیزی است که فکرش را بکنید. فقط باید دستور تولید تصویر را در قالب متن بنویسید؛ هوش مصنوعی خودش تصویر ذهنی شما را می‌سازد.

اگر به دنبال روشی هستید که نسبت به رقبای خود برتری داشته باشید، کار با ابزارهای مولد تصویر هوش مصنوعی را یاد بگیرید. در ادامه ۸ مورد از بهترین و محبوب‌ترین ابزارهای تصویرساز Ai رایگان و پولی را به شما معرفی می‌کنیم.

هوش مصنوعی تصویرساز چیست؟
هوش مصنوعی تصویرساز (AI Image Generator) یکی از تکنولوژی‌های جدید هوش مصنوعی است که امکان طراحی و تولید محتوای گرافیکی را فراهم می‌کند. تصاویر گرافیکی مورد نظر شما توسط هوش مصنوعی در عرض چند ثانیه ساخته می‌شود.

فقط کافی است دستور متنی دلخواهتان را وارد کنید تا این ابزارها در سریع‌ترین زمان ممکن،‌ نزدیک‌ترین تصویر به محتوای شما را تولید کنند.

هر ماه سایت‌ها و اپلیکیشن‌های جدیدی با عنوان هوش مصنوعی تصویرساز عرضه می‌شود. سؤال اینجاست که بهترین سایت هوش مصنوعی تصویر ساز کدام است؟ یا اینکه کدام سایت هوش مصنوعی به درد کار ما می‌خورد؟

هوش مصنوعی تصویر ساز Bing نتیجه همکاری شرکت مایکروسافت با OpenAI است. بینگ از تکنولوژی 3 DALL-E برای تولید عکس استفاده می‌کند. برای درخواست تصویر در Bing Image Creator باید دستور متنی خودتان را به صورت انگلیسی در سرچ باکس وارد کنید.

تصاویر تولید شده توسط بینگ با نسبت مربعی ۱: ۱ و ابعاد ۱۰۲۴ در ۱۰۲۴ پیکسل هستند. رابط کاربری آسان و امکان تولید تصاویر به صورت رایگان از ویژگی‌های هوش مصنوعی بینگ است.

فرقی نمی‌کند که دنبال تصاویر واقع‌گرایانه باشید یا تصاویر خیال انگیز و گرافیکی. هوش مصنوعی Bing بهترین نتیجه را به شما نشان می‌دهد. البته در صورتی که بتوانید متن مناسبی را برای تصویر مورد نظرتان بنویسید؛ کاملاً به خود شما بستگی دارد!

هوش مصنوعی عکس ساز میدجرنی در اپلیکیشن دیسکورد یکی از بهترین ابزارهای این لیست است. خلق تصاویر هنری بدون محدودیت و باکیفیت بسیار بالا از ویژگی‌های Midjourney است. باوجوداینکه تلاش شده تا تصاویر واقع‌گرایانه‌ای از این هوش مصنوعی تولید شود؛ اما مشکلاتی هم دارد:

نمونه های زیر در هوش مصنوعی Bing تولید شده است::