هیات داوران دومین نمایشگاه و فروشگاه عکس «ایران من» معرفی شدند.

هیات داوران دومین نمایشگاه و فروشگاه عکس «ایران من» معرفی شدند.هیات داوران دومین نمایشگاه و فروشگاه عکس «ایران من» معرفی شدند.

هیات داوران دومین نمایشگاه و فروشگاه عکس «ایران من» معرفی شدند.

 به گزارش سایت مجله هنرهای تجسمی به نقل از ستاد خبری سی‌ونهمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران، دومین نمایشگاه و فروشگاه عکس «ایران من» که این روزها با حضور ۳۳ عکاس و با مجموع ۴۳ عکس در حال برگزاری است، رقابتی شد.

هیات داوران این رویداد را میلاد بهشتی، امیرحسین غضنفری و بهنام توفیقی تشکیل می‌دهند و قرار است از میان عکس‌های حاضر در این نمایشگاه، ۳ عکس را به عنوان اثر برگزیده انتخاب کنند.

اسامی برگزیدگان نمایشگاه «ایران من» به زودی اعلام می‌شود.

«ایران من» با هدف ایجاد بستر مناسب برای ظهور و بروز خلاقیت هنری هنرمندان عکاس، معرفی ظرفیت­‌های فرهنگی هنری ایران، ایجاد زمینه ارتباط هنرمندان عکاس و انتقال تجربه، فراهم آوردن امکان فروش آثار هنرمندان عکاس و بازنمایی طبیعت ایران، برگزار می‌شود.

نمایشگاه «ایران من» که با تکیه بر محورهای آداب و رسوم و فرهنگ­‌های اقوام ایران اسلامی، ظرفیت­‌های گردشگری و جاذبه‌­های میراث فرهنگی کشور و طبیعت زیبای ایران برگزار می‌شود، همراه با فروشگاه است و امکان فروش آثار عکاسان حاضر در این نمایشگاه به دو صورت چاپی و دیجیتال فراهم است.

سی‌ونهمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران به دبیری مهدی آذرپندار تا ۲ آبان در حال برگزاری است.