چهارمین دوسالانه بین‌المللی «بسته‌ها» با اعلام اسامی برگزیدگان پایان یافت

چهارمین دوسالانه بین‌المللی «بسته‌ها» با اعلام اسامی برگزیدگان پایان یافتچهارمین دوسالانه بین‌المللی «بسته‌ها» با اعلام اسامی برگزیدگان پایان یافت

چهارمین دوسالانه بین‌الملی «بسته‌ها» که در ۴ گروه اصلی با ۹ زیرگروه تخصصی با حضور شرکت‌کنندگانی از ایران و ۱۶ کشور از سراسر دنیا برگزار شده بود با اعلام اسامی و اهدای تندیس دوسالانه و لوح افتخار به برگزیدگان به ایستگاه پایانی رسید. هیات داوران ۹ نفره دوسالانه چهارم بسته‌ها شامل سه داور ایرانی و شش داور خارجی از کشورهای تایلند، هند، انگلستان، هلند، ایتالیا و عمان بوده‌اند.

در این رویداد که عصر روز پنجشنبه ۵ اسفند ۱۴۰۰، ساعت ۱۷ در تالار زمرد هتل هما برگزار شد از بیش از ۷۰ هنرمند و استودیوی دیزاین تقدیر و قدردانی شد.

در مراسم اختتامیه دوسالانه «بسته‌ها» که با حضور راه یافتگان این دوره و جمعی از پیشکسوتان و فعالان حوزۀ صنعت انجام شد ایمان آل‌مظفر دبیر دوسالانه «بسته‌ها» از آینده‌ای روشن و برنامه‌های آیندۀ دوسالانه بسته‌ها در گسترش روابط این دوسالانه در عرصه‌ بین‌المللی خبر داد.

در ادامه متین میرزایی، بنیانگذار و مدیر روابط عمومی دوسالانه «بسته‌ها»، گفت: برای رشد نیاز داریم کنار هم بایستیم و این نمایشگاه حاصل همکاری همۀ کسانی است که در این رویداد حضور داشته‌اند؛ رشد در عرصۀ بسته‌بندی اتفاق نمی‌افتد مگر با همکاری همگانی. همچنین کیانوش آتشی، مدیر روابط بین‌الملل دوسالانه بسته‌ها، از فصل جدیدی از همکاری با جوایز جهانی در صورت بهبود اوضاع بین‌الملل کشور خبر داد.

چهارمین دوسالانه «بسته‌ها» در شهریور ماه ۱۴۰۰ فراخوان خود را اعلام کرد و پس از دریافت نزدیک به ۵۰۰ اثر از ۱۷ کشور جهان، هیات داوران ۲۹۳ اثر از ۱۳۱ شرکت‌کننده را در فهرست راه‌یافتگان به نمایشگاه قرار دادند. نزدیک به ۱۰۰ اثر از ۱۶ کشور دنیا از سوی ۲۰ شرکت کننده که اغلب استودیوهای دیزاین بودند به دبیرخانه جشنواره ارسال شده است. هنرمندانی از کشورهای آمریکا، ژاپن، ایتالیا، اسپانیا، آرژانتین، روسیه، بلاروس، لهستان، هنگ‌کنگ، مصر، یونان، ارمنستان، ترکیه، مکزیک، سوئد، ویتنام با ارسال آثار خود در دوسالانه ۱۴۰۰ شرکت کرده بودند.