بازدید محمود سالاری از حواشی نمایشگاه موزه هنرهای معاصر

بازدید محمود سالاری از حواشی نمایشگاه موزه هنرهای معاصربازدید محمود سالاری از حواشی نمایشگاه موزه هنرهای معاصر

به گزارش سایت مجله هنرهای تجسمی به نقل از هنر آنلاین، محمود سالاری به همراه عبدالرضا سهرابی مدیر کل هنرهای تجسمی پس از حواشی به‌وجودآمده در خصوص ورود حشره به یک قاب عکس از مجموعه برند و هیلابکر در بازدید از موزه هنرهای معاصر تهران گفت: آثار گنجینه موزه هنرهای معاصر تهران ثروت ملی و نگهداری شایسته آن از مهم‌ترین دغدغه‌های ما و خانواده هنر ایران است.

وی در ادامه افزود: در بازدیدی که امروز پس از بررسی‌های کارشناسان مرتبط از این اثر و سایر آثار موجود در نمایشگاه داشتم، خوشبختانه این اثر هیچ‌گونه آسیبی ندیده و حشره مزبور ضمن پاکسازی اصولی توسط متخصصان، در هیچ‌ یک از آثار نمایشگاه دیده نشده است.

معاون امور هنری وزیر فرهنگ ضمن اشاره به اهمیت بالای گنجینه موزه هنرهای معاصر تهران گفت: حساسیت جامعه هنری نسبت به گنجینه ارزشمند موزه بزرگ‌ترین سرمایه برای میراث‌داری از این ثروت ملی است و ما در معاونت امور هنری تمام تلاشمان را برای حفظ، نگهداری و رفع برخی مشکلات باقیمانده از مرمت موزه انجام خواهیم داد.

در این بازدید عبدالرضا سهرابی، مدیر کل هنرهای تجسمی و عبادرضا اسلامی، رئیس موزه هنرهای معاصر تهران گزارشی از اقدام‌های انجام‌شده درباره مشکل پیش‌آمده و رفع آن به همت کارشناسان متخصص در این حوزه و بررسی سلامت سایر آثار موزه هنرهای معاصر تهران ارائه کردند.

نمایشگاه مینیمالیسم و کانسپچوآل آرت تا ۲۷ شهریور در موزه هنر‌های معاصر ادامه دارد.