رقابت تصویرسازی مراقبت های بهداشتی (GHIA)

رقابت تصویرسازی مراقبت های بهداشتی (GHIA)رقابت تصویرسازی مراقبت های بهداشتی (GHIA)
  • 00

  • :
  • 00

  • :
  • 00

  • :
  • 00

 

انجمن تصویرگران (AOI) با مشارکت Eradigm Consulting خرسند است که اولین جوایز سالانه جهانی تصویرسازی مراقبت های بهداشتی (GHIA) را اعلام کند که برای تصویرگران نوظهور و شناخته شده از سراسر جهان آزاد است.

جوایز جهانی تصویرسازی مراقبت های بهداشتی به دنبال جذب و تجلیل از بهترین تصاویر مربوط به مراقبت های بهداشتی است که توسط تصویرگران در سراسر جهان ایجاد شده است، و قرار گرفتن در معرض بیشتری را برای کسانی که موضوعات کلیدی مرتبط با چشم انداز دائماً در حال تغییر مراقبت های بهداشتی ما را زنده می کنند، فراهم می کند.

از تصویرگران دعوت می‌شود تا تمام تصاویر مربوط به مراقبت‌های بهداشتی را با استفاده از این اصطلاح در گسترده‌ترین معنای ممکن در تمام جنبه‌های آن ارسال کنند.

هدف GHIA ثبت و تجلیل از همه و هر کمکی است که توسط جامعه تصویرسازی در تمام مواردی که به ترویج و حفظ حیات در جوامع جهانی ما مربوط می شود.

الزامات ارسال: تصویر را برای ثبت نام با فرمت jpg .png یا .gif آپلود کنید. باید کمتر از 4 مگابایت باشد و می تواند تا 3000 پیکسل عرض داشته باشد.

شما می توانید تا 4 تصویر یا گیف اضافی را برای ورودی خود علاوه بر تصویر اول بالا در قالب jpg .png یا .gif آپلود کنید. هر کدام باید کمتر از 4 مگابایت و حداکثر 3000 پیکسل عرض داشته باشند، پسوندهای فایل باید jpg، .gif یا png. باشند (فایل‌های jpeg کار نمی‌کنند).

به پروژه خود یک نام کوتاه و توصیفی (حداکثر ۱۰۰ کاراکتر) بدهید.

توضیح مختصری از ایده پشت پروژه و نحوه ساخت آن اضافه کنید (حداکثر ۳۵۰ کاراکتر)

جایزه:  هیئت داوران برجسته به ریاست تصویرگر برنده جایزه، Luca D’Urbino، سه جایزه و جوایز نقدی مرتبط زیر را اعطا خواهند کرد: طلا (3000 پوند)، نقره (2000 پوند)، برنز (1000 پوند). همچنین، 50 اثر انتخاب شده و برندگان در نوامبر 2022 در دفاتر لندن مشاوره ارادیگم به نمایش گذاشته خواهند شد.

آخرین مهلت ثبت نام: ۱۵ آگوست  ۲۰۲۲ (۲۴ مرداد ۱۴۰۱)

برای تصویرگران نوظهور و شناخته شده از سراسر جهان باز است. برای ورود باید بالای ۱۸ سال سن داشته باشید.

شرکت در این رقابت رایگان است.

منبع