مسابقه بین المللی جایزه بزرگ هنرمند (I.A.G.P.C.) در تایپه

مسابقه بین المللی جایزه بزرگ هنرمند (I.A.G.P.C.) در تایپهمسابقه بین المللی جایزه بزرگ هنرمند (I.A.G.P.C.) در تایپه
  • 00

  • :
  • 00

  • :
  • 00

  • :
  • 00

به گزارش مرکز هنرهای تجسمی حوزه هنری، مسابقه بین المللی جایزه بزرگ هنرمند (I.A.G.P.C.) یکی از برترین مسابقات هنری آسیا، به دنبال شاهکاری در سراسر جهان است تا در نمایشگاه هنر انقلاب تایپه (A.R.T.) 2024 به نمایش بگذارد.

شرکت در این مسابقه برای تمامی هنرمندان برتر بالای ۱۸ سال آزاد است.

 همه مدیوم ها به جز ویدیو و اینستالیشن قابل قبول است.

هر فینالیست یک گواهی نمایشگاه دریافت خواهد کرد. هیئت داوران جوایز متعددی را که بین سه سطح از اهمیت تقسیم شده اند اهدا خواهد کرد.

جوایز:

رقابتی: داور یک هنرمند را برای شرکت در سالن بین المللی هنرمندان در A.R.T در تاریخ 2025 انتخاب می کند. گالری ایکس پاور اسپانسر برنده خواهد شد تا آثار هنری منتخب را در A.R.T به نمایش بگذارد. هزینه حمل و نقل رفت و برگشت آثار هنری برای ارسال به عهده برگزار کننده است.

جایزه گالری: هیئت داوران تعدادی از هنرمندان را برای شرکت در سالن بین المللی هنرمندان در A.R.T در تاریخ 2025 انتخاب می کند. گالری ایکس پاور از برندگان حمایت مالی خواهد کرد تا آثار هنری منتخب را در A.R.T به نمایش بگذارند و نیمی از هزینه حمل و نقل رفت و برگشت آثار هنری برای ارسال به عهده برگزار کننده است.

جایزه موضوعی: هیئت داوران تعدادی از هنرمندانی را که آثارشان با موضوع Heterodimersion مطابقت دارد انتخاب کرده و گواهینامه الکترونیکی به آنها اعطا می کند.

فینالیست ها در تاریخ ۲۵ دسامبر ۲۰۲۳ در وب سایت رسمی اعلام خواهند شد.

تمام آثار هنری پذیرفته شده در طول نمایشگاه A.R.T به نمایش گذاشته می شود. نمایشگاه از تاریخ ۲۶ تا ۲۸ آوریل ۲۰۲۴ برگزار خواهد شد.

برای جزئیات بیشتر در مورد I.A.G.P.C. و A.R.T. لطفا به وب سایت رسمی مراجعه کنید.

راهنمای شرایط رشته های قابل قبول را از اینجا دانلود کنید.

مهلت ثبت نام: ۳۱ اکتبر ۲۰۲۳ (۹ آبان ۱۴۰۲)

چه کسی می تواند شرکت کند:

هنرمندان از سراسر جهان می توانند برای شرکت در این نمایشگاه اقدام کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت فراخوان مراجعه کنید.