فراخوان دومین دوره رویداد هنری "سی زیر سی، سی هنرمند زیر سی سال"

فراخوان دومین دوره رویداد هنری "سی زیر سی، سی هنرمند زیر سی سال"فراخوان دومین دوره رویداد هنری "سی زیر سی، سی هنرمند زیر سی سال"
  • 00

  • :
  • 00

  • :
  • 00

  • :
  • 00

به گزارش روابط عمومی مرکز هنرهای تجسمی حوزه هنری، موسسه فرهنگی هنری هنرخانه کاشان، دومین دوره رویداد هنری     "سی زیر سی، سی هنرمند زیر سی سال" را با هدف حمایت از هنرمندان جوان زیر سی‌سال ایرانی (ساکن داخل یا خارج از کشور) برگزار می‌کند. آثار برگزیده در این دوره را حسین فرمانی (بنیانگذار بنیاد لوسی) و امیرحسین اعتماد (موسس و مدیر گالری اعتماد) انتخاب می كنند.

موضوع جشنواره آزاد بوده و تمامی مدیوم‌های هنری، شامل عکاسی، نقاشی، مجسمه، چیدمان، تصویرسازی، هنر اجرا، ویدیو آرت، خوشنویسی و…. را در بر می گیرد.

شرکت در جشنواره برای همه‌ی هنرمندان و علاقه‌مندان آزاد و رایگان می باشد و از طریق ارسال تصویر آثار به ایمیل works@30X30.ir  امکان پذیر است. مسئولیت اصالت آثار برعهده‌ی هنرمند بوده و تکنیک و شیوه‌ی خلق آثار، آزاد است. هر هنرمند می‌تواند فقط در یک رشته و حداکثر با دو اثر هنری شرکت کند. ایمیلِ ارسالی می‌بایست حاوی مشخصاتِ هنرمند (نام و نام‌ خانوادگی، سالِ تولد، شهر و تلفن) و اطلاعاتِ اثر (اندازه‌ی کار، تکنیک و سالِ تولید) باشد. هر هنرمند می‌تواند حداکثر تصویر ۲ اثر خود را ارسال کند. بدیهی‌ست که مالکیت آثار ارسالی باید در اختیار هنرمند بوده و نسخه اصلِ اثر نیز موجود باشد. حجمِ فایل‌های ارسالی در تمامی رشته‌ها می‌بایست حداقل یک مگابایت و حداکثر ۶ مگابایت و در قالب jpg باشد. در صورت پذیرشِ اثر، با هنرمند برای ارسالِ اصلِ اثر به دبیرخانه و هماهنگی‌های بعدی تماس گرفته‌خواهد شد.

اصل آثار تا مدت ۶ماه، پس از نمایش در اختیار برگزارکننده خواهدبود تا در صورت امکان در شهرهای دیگر به نمایش گذاشته‌شود. پس از آن آثار به هنرمندان بازگردانده خواهدشد.

شرکت کنندگان می‌توانند گزیده‌ای از سوابق هنری (حداکثر تا ۳۰۰ کلمه) و تصویر سه اثر از آثار قبلی خود را به همراه آثار خود ارسال نمایند. (ارسال این بند اختیاری است.)

۳۰ اثر برگزیده به مدت ۳۰ روز، در فضای هنری هشت‌چشمه کاشان به نمایش گذاشته خواهد شد. به تمامی هنرمندانی که آثارشان پذیرفته شود، گواهی شرکت در نمایشگاه و نفری سه میلیون تومان، جهتِ ارسالِ اثر و حضور در کاشان، اهدا می شود.

آخرین مهلتِ ارسالِ آثار: بیست و نهم اسفندماه سال ۱۴۰٢.

برگزارکننده جشنواره: موسسه فرهنگی هنری هنرخانه کاشان.

مدیران جشنواره: حسن و حسین روشن بخت

محل برگزاری جشنواره: فضای هنری هشت‌چشمه.

برای اطلاعات بیشتر به  http://30×30.ir/ مراجعه کنید.