هفته اول خرداد در گالری‌های تهران چه می‌گذرد؟

هفته اول خرداد در گالری‌های تهران چه می‌گذرد؟هفته اول خرداد در گالری‌های تهران چه می‌گذرد؟

از ۳۰ اردیبهش و هفته اول خرداد نمایشگاه‌های هنرهای تجسمی از جمله بوهیمیا، زمان، از مجموعه تبر، لای دیوارهای سفید گچی، بازماندگان، احوالات شخصی میزبان علاقه‌مندان به هنرهای تجسمی  است، همچنین به مناسبت روز جهانی موزه نمایشگاه‌هایی همچون فراتر از اثر و آنتوان خان برپا شده است.

«بوهیمیا» در گالری شیرین

نمایشگاه انفرادی نقاشی لیلا اسلامی با عنوان بوهیمیا ۳۰ اردیبهشت تا ۱۷ خرداد به جز دوشنبه‌ها از ساعت ۱۱ تا ۱۹ در گالری شیرین به نشانی خیابان کریمخان‌زند، خیابان سنایی، کوچه‌ی سیزدهم، پلاک پنج برپاست. برپاست.

«زمان» در ایوان ۲

نمایشگاه انفرادی نقاشی محسن روستایی با عنوان زمان ۳۰ اردیبهشت تا ۱۳ خرداد به جز شنبه‌ها از ساعت ۱۶ تا ۲۰ در در گالری ایوان ۲ به نشانی الهیه، خیابان مهدیه، خیابان جبهه، کوچه لسانی، بن‌بست حمید، شماره یک برپاست.

«از مجموعه تبر» در سیحون

نمایشگاه انفرادی حجم از آثار احسان گرمسیری با عنوان از مجموعه تبر ۳۰ اردیبهشت تا ۱۱ خرداد به جز روزهای یکشنبه، سه شنبه، پنجشنبه از ساعت ۱۱ تا ۱۹ در گالری سیحون به نشانی خیابان وزرا، کوچه چهارم، شماره ۱۱ برپاست.

 «زیر پوست» در نگر

نمایشگاه انفرادی طراحی از آثار سمیه بیات با عنوان زیر پوست ۳۰ اردیبهشت تا ۱۰ خرداد به جز شنبه‌ها از ساعت ۱۳ تا ۲۱ در نگارخانه نگر به نشانی زیر پل کریمخان، بعد از تقاطع ایرانشهر، پلاک ۱۵۴، زنگ دوم، طبقه اول برپاست.

نمایش «شکل یافته»

نمایشگاه گروهی هنرهای تجسمی با عنوان شکل یافته ۳۰ اردیبهشت تا ۲۰ خرداد از ساعت ۱۶ تا ۲۰ در گالری یافته به نشانی دروس، خیابان یارمحمدی، بن بست طالقانی، پلاک هشت میزبان علاقه‌مندان است.

«لای دیوارهای سفید گچی» در بهارین

نمایشگاه گروهی طراحی ، عکس، لای دیوارهای سفید گچی ۳۰ اردیبهشت تا چهارم خرداد به جز پنجشنبه‌ها از ساعت ۱۶:۳۰ تا ۱۹:۳۰ در گالری بهارین به نشانی خیابان کریم خان، خیابان حافظ، نرسیده به پل حافظ ، نبش ورشو، جنب داروخانه متروپل، ساختمان ۵۰۹، طبقه اول، واحد سه برپاست.

«گلستان» در نواحی

نمایشگاه انفرادی احمد مرشدلو نقاش و طراح فیگوراتیو با عنوان گلستان ۳۰ اردیبهشت تا ۱۶ خرداد از ساعت ۱۶ تا ۲۱ در گالری نواحی به نشانی خیابان فرشته، مریم شرقی، پلاک ۵۹ برپاست.

«سلام» در نگارخانه مورا

نمایشگاه انفرادی نقاشی حکیمه سلیمانی با عنوان سلام ۳۰ اردیبهشت تا چهارم خرداد به جز دوشنبه از ساعت ۱۶ تا ۲۰ در نگارخانه مورا به نشانی خیابان نجات اللهی خیابان اراک پلاک ۴۶ واحد ۲ برپاست.

«یک اثر، یک دیوار»

نمایشگاه انفرادی حسین زنده رودی از نقاشان، از بنیانگذاران مکتب سقاخانه و پیشگامان شیوه نقاشیخط در ایران با یک اثر، یک دیوار ۳۰ اردیبهشت تا سوم خرداد به جز پنجشنبه‌ها از ساعت ۱۶ تا ۲۰ در گالری‌ مریم فصیحی هرندی به نشانی دروس، خیابان وارسته، کوچه مشایخی، پلاک ۱۱ میزبان علاقه‌مندان است.

 نمایش «بازماندگان» 

نمایشگاه انفرادی کوشا موسوی مجسمه‌ساز با عنوان بازماندگان ۳۰ اردیبهشت تا ۱۳ خرداد به جز روزهای شنبه و یکشنبه ساعت ۱۳ تا ۱۸ در پروژه‌های آران به نشانی خیابان نوفل لوشاتو، کوچه لولاگر، پلاک پنج برپاست.

«گسیختگی» در اِو

نمایشگاه انفرادی نقاشی فرید شمس‌ یوسفی با عنوان گسیختگی ۳۰ اردیبهشت تا ۱۳ خرداد به جز روزهای شنبه و یکشنبه از ساعت ۱۴ تا ۲۰ در گالری اِو  به نشانی خیابان کریم خان زند، خیابان خردمند شمالی، کوچه اعرابی سه، پلاک پنج، طبقه همکف و اول برپاست.

«ماریونت» در گالری گلستان

نمایشگاه انفرادی نقاشی، بارانه رییسی با عنوان ماریونت ۳۰ اردیبهشت تا ۱۱ خرداد به جز پنجشنبه‌ها از ساعت ۱۶ تا ۲۰ در گالری گلستان به نشانی خیابان دروس، خیابان کماسایی، پلاک ۳۴ برپاست.

نمایش «غمباد» در نگارخانه آریا

نمایشگاه انفرادی شیوا نوران با عنوان غمباد ۳۰ اردیبهشت تا دهم خرداد به جز شنبه‌ها از ساعت ۱۶ تا ۲۰ در نگارخانه آریا به نشانی خیابان ولیعصر، بالاتر از سه راه عباس آباد، کوی زرین، پلاک ۱۰ برپاست.

«ایکس لارج» در نگاه

نمایشگاه گروهی نقاشی، ایکس لارج ۳۰ اردیبهشت تا ۱۸ خرداد به جز دوشنبه‌ها از ساعت ۱۲ تا ۱۹ در گالری نگاه به نشانی خیابان مطهری، خیابان جم (فجر)، خیابان غفاری، شماره ۶۴ برپاست.

نمایش «احوالات شخصی»

نمایشگاه گروهی نقاشی، احوالات شخصی با گردآوری مینا انوشه ۳۰ اردیبهشت تا چهارم خرداد به جز شنبه‌ها از ساعت ۱۵ تا ۱۸ در گالری ابتدا به نشانی خیابان ولیعصر، بالاتر از میدان ولیعصر، کوچه فرخی، پلاک ۳۵ برپاست.

«عکس که زندگی‌ست»

نمایشگاه عکس گروهی محمد غزالی با عنوان عکس که زندگی‌ست ۳۰ اردیبهشت تا ۳۰ خرداد به جز شنبه ها از ساعت ۱۹ تا ۲۲ در گالری آب/‌انبار به نشانی دروازه دولت، خیابان انقلاب، خیابان خاقانی، کوچه روشن منش، پلاک ۲ برپاست.

 «چکمه‌های زمستان در حوالی فروردین»

نمایشگاه انفرادی نقاشی سعید امکانی با عنوان چکمه‌های زمستان در حوالی فروردین ۳۰ اردیبهشت تا ۱۰ خرداد هر روز از ساعت ۱۰ تا ۲۱ و جمعه ها ۱۶ تا ۲۲ گالری ثالث به نشانی کریم خان زند بین ایرانشهر و ماهشهر شماره١٤٨ برپاست. 

«منجی» در گالری محسن‌ (منفی یک)

نمایشگاه انفرادی نقاشی امیرحسین زنجانی با عنوان منجی ۳۰ اردیبهشت تا ۱۳ خرداد به جز پنجشنبه‌ها از ساعت ۱۶ تا ۲۰ در گالری محسن‌ (منفی یک) به نشانی ظفر، خیابان ناجی، خیابان فرزان، کوچه نوربخش، بلوار مینای شرقی، پلاک ۴۲ میزبان علاقه‌مندان است.

«دیستوپیا» در گالری آتبین

نمایشگاه انفرادی نقاشی، رامین رستم‌زاده با عنوان دیستوپیا ۳۰ اردیبهشت تا ۱۰ خرداد از ساعت ۱۶ تا ۲۱ در گالری آتبین به نشانی خیابان ولی عصر، قبل از چهارراه پارک وی، کوچه خاکزاد، پلاک ۴۲ برپاست.

نمایش «ماه تمام بر دریای خزر»

نمایشگاه انفرادی عکس کاوه سیدحسینی با عنوان ماه تمام بر دریای خزر ۳۰ اردیبهشت تا ۱۳ خرداد به جز شنبه‌ها از ساعت ۱۶ تا ۲۰ در گالری ایوان گالری ایوان به نشانی الهیه، خیابان مهدیه، خیابان جبهه، کوچه لسانی، بن‌بست حمید، شماره یک برپاست.

«یک روایت» در دنا

نمایشگاه انفرادی عکس، مریم زندی با عنوان یک روایت ۳۰ اردیبهشت تا دوم خرداد به جز روزهای شنبه‌ و یکشنبه‌ از ساعت ۱۶ تا ۲۰ در گالری دنا به نشانی خیابان سپهبد قرنی، بعد از چهار راه طالقانی، کوچه سوسن، پلاک چهار، زنگ ۲ برپاست.

«بازگشت ناپذی» در نیان

نمایشگاه انفرادی مهدیه سهرابی نقاش، طراح، چاپگر و صحاف با عنوان بازگشت ناپذیر ۳۰ اردیبهشت تا ۱۶ خرداد به جز شنبه‌ها از ساعت ۱۴ تا ۱۹ در گالری نیان به نشانی میدان هفت تیر، خیابان مفتح جنوبی، خیابان تور، خیابان وفایی ورمرز آبادی، بن بست ابهری، پلاک پنج میزبان علاقه‌مندان است.

«ذهن انسان» در عصر

نمایشگاه انفرادی نقاشی حمیدرضا کرمی با عنوان ذهن انسان ۳۰ اردیبهشت تا ۱۳ خرداد به جز شنبه‌ها از ساعت ۱۵ تا ۲۰ در گالری عصر به نشانی میرزای شیرازی شمالی، خیابان دلاویز، پلاک ۱۸ برپاست.

«واریته» در گالری لیام

نمایشگاه گروهی نقاشی، عکس،(هنر انتزاعی) با عنوان واریته ۳۰ اردیبهشت تا ۱۳ خرداد به جز پنجشنبه‌ها از ساعت ۱۶ تا ۲۰ در گالری لیام به نشانی خیابان فتحی شقاقی، بین خیابان کاج و میدان سلماس، پلاک ۱۱۸، طبقه اول برپاست.

«مارتا» در نگارخانه هوم

نمایشگاه گروهی مارتا با هنرگردانی الناز عصری نوبر ۳۰ اردیبهشت تا هشتم خرداد به جز جمعه‌ها از ساعت ۱۶ تا ۲۰ در نگارخانه هوم به نشانی خیابان قائم مقام فراهانی، خیابان چهارم، شماره۲، طبقه اول برپاست.

شاهنامه از منظری عکاسانه در با گالری

عکس‌های صحنه‌پردازی شده پندار پازارگادی با عنوان سی‌گاه در با گالری‌ BA GALLERY با نگاهی امروزی به شاهنامه فردوسی از ۳۰ اردیبهشت تا ششم خرداد به جز روزهای دوشنبه و پنجشنبه از ساعت ۱۷ تا ۲۰ در با گالری به نشانی بلوار ارتش غرب، بعد از محلاتی، خیابان بهاران، بن بست نسترن، پلاک یک، ساختمان مدرن پلازا، واحد ۶۰۳ برپاست.

 «نغمه‌های رنگی» در نگارخانه انتظامی

نمایشگاه گروهی نمایش آثار استاد محسن علی بنام و هنرجویان او با عنوان نغمه‌های رنگی ۳۰ اردیبهشت تا چهارم خرداد به جز سه‌شنبه از ساعت ۱۵ تا ۱۸ در نگارخانه انتظامی به نشانی خیابان شریعتی، بالاتر از مطهری، روبه روی فروشگاه اتکا و شهرکتاب، پلاک ۶۰۸ طبقه دوم، واحد پنج میزبان علاقه‌مندان است.

نمایش «نارون پلاک۱۰» 

نمایشگاه گروهی هنرهای تجسمی با عنوان نارون پلاک ۱۰، ۲۹ اردیبهشت تا سوم خرداد به جز پنجشنبه‌ها از ساعت ۱۰ تا ۱۹ در نگارخانه آفرینش نقش به نشانی فلکه دوم تهرانپارس، انتهای خیابان جشنواره، فرهنگسرای اشراق برپاست.

«نگاه» در نگارخانه احسان

نمایشگاه گروهی نگاه با گردآوری ارغوان افشاریان ۳۰ اردیبهشت تا چهارم خرداد از ساعت ۱۵:۳۰ تا ۱۸ در نگارخانه احسان به نشانی اقدسیه، آجودانیه، خیابان چهاردهم شرقی، شماره ۲۲ میزبان علاقه‌مندان است.

نمایش «بازگشت» در کندوان

نمایشگاه گروهی بازکشت با گردآوری فواد علیجانی ۳۰ اردیبهشت تا ۲۰ خرداد از ساعت ۱۶ تا ۲۰ در ساختمان کندوان به نشانی خیابان حافظ، خیابان غزالی، پلاک ۱۷ برپاست.

نمایش «دنیایی که خواهانم»

نمایشگاه گروهی آثار هنرمندان کم توان ذهنی با عنوان دنیایی که خواهانم ۳۰ اردیبهشت تا چهارم خرداد به جز دوشنبه‌ها از ساعت ۱۷ تا ۲۰ در گالری آیریک به نشانی اتوبان ستاری بلوار فردوس شرق، نبش وفا اذر، مجتمع ایریک سنتر جنوبی، طبقه سه، واحد ۱۰۲ میزبان علاقه‌مندان است.

 

«بچه‌های خارک» در گالری شکوه

نمایشگاه گروهی بچه‌های خارک ۳۰ اردیبهشت تا چهارم خرداد به جز پنجشنبه‌ها و تعطیلات رسمی از ساعت ۱۶ تا ۲۰ در گالری شکوه به نشانی فرمانیه، بلوار شهید اندرزگو، خیابان سلیمی شمالی، کوچه امیر نوری، پلاک ۱۹ برپاست.

«شکر در زیرزمین»

نمایشگاه انفرادی سینا قدک‌ساز با عنوان شکر در زیرزمین ۲۳ اردیبهشت تا ۲۰ خرداد به جز روزهای شنبه و یکشنبه از ساعت ۱۱ تا ۱۹ در گالری زیرزمین دستان به نشانی خیابان فرشته، خیابان بیدار، پلاک ۶ برپاست.

«ساحره» در گالری سو

نمایشگاه گروهی عقیق افخمی، مهرناز اکبری و پارمیس فخری با عنوان ساحره ۲۳ اردیبهشت تا ۱۵ خرداد به جز شنبه‌ها از ساعت ۱۲ تا ۱۹ در گالری سو به نشانی خیابان ویلا، خیابان سمیه، خیابان پورموسی، شماره ۳۰ برپاست.

نمایش نقاشی‌های مصطفی دشتی در گالری پردیس ملت

نمایشگاه انفرادی نقاشی‌های مصطفی دشتی از نقاشان به نام سبک انتزاعی ۳۰ اردیبهشت تا ۲۰ خرداد همه روزه از ساعت ۱۱ تا ۱۹ و روزهای پنجشنبه و جمعه از ساعت ۱۵ تا ۱۹ در گالری پردیس ملت به نشانی خیابان ولیعصر(عج)، ابتدای بزرگراه هاشمی رفسنجانی (نیایش)، روبه روی بزرگراه کردستان، طبقه منفی ۲ میزبان علاقه‌مندان است.

«فراتر از اثر» در موزه هنرهای دینی امام علی(ع)

فراتر از اثر، عنوان جریان مجموعه نمایشگاه های هنری است که در پیوند با شعار سال ۲۰۲۲ ایکوم قدرت موزه‌ها در نظر گرفته شده و تأملی به موزه و گنجینه آن با توجه به ارزش‌های مفهومی انسانی و با هدف توجه به جایگاه، قابلیت‌ها و اثرگذاری موزه هنر و دین در رشد و پویایی جامعه است. در این راستا همزمان با روز جهانی موزه ۲۸ اردیبهشت نمایشگاه نقاشی و طراحی فراتر از اثر، با نگاه و تأملی بر آثار طراحی و نقاشی جواد حمیدی نقاش و مدرس ایرانی (۱۲۹۷-۱۳۸۰شمسی)، از پیشگامان هنر نوگرای ایران در موزه هنرهای دینی امام علی(ع) برپا شده و تا ۲۸ مرداد از ساعت ۹ تا ۱۷ در این موزه به نشانی خیابان ولیعصر(عج)، بالاتر از خیابان شهید دستگردی، بلوار اسفندیار، پلاک ۳۵ میزبان علاقه‌مندان است.

«ماه دوم» در نگارخانه لاله

نمایشگاه ماه دوم منتخبی از آثار نقاشان معاصر ایران با مشارکت ۲۴ هنرمند و نمایش ۲۴ اثر نقاشی ۳۰ اردیبهشت تا ۱۰ خرداد از ساعت ۹ تا ۱۸ و پنجشنبه‌ها ساعت ۹ تا ۱۳ به جز روزهای تعطیل در نگارخانه لاله به نشانی خیابان دکتر فاطمی، ضلع شمالی بوستان لاله، روبه‌روی پارکینگ طبقاتی لاله برپاست.

نمایشگاه عکس تاریخی «آنتوان خان»

مجموعه‌ای از عکس‌های آنتوان سوریوگین از عکاسان برجسته دوره قاجار از گنجینه موزه عکسخانه شهر به مناسبت ۲۷مین سالگرد تاسیس موزه عکسخانه شهر و روز جهانی موزه‌ها از ۲۸ تا ۳۱ خرداد در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹ تا ۱۷ و پنجشنبه از ساعت ۹ تا ۱۳ در موزه عکسخانه شهر واقع در میدان هفتم تیر، میدان بهارشیراز، بوستان بهارشیراز میزبان علاقه‌مندان است.در این نمایشگاه ۲۰ قطعه عکس پرتره ۲۰ در ۳۰ سانتی‌متر از این عکاس به نمایش گذاشته خواهد شد.

 «هنر آزاد» در برج آزادی

نمایشگاه گروهی نقاشی هنر آزاد با حضور ۱۱ هنرمند نقاش از استان البرز  با ۶۰ اثر در ابعاد مختلف با سبک و تکنیک آزاد به سرپرستی اکبر هرمزی ۳۰ اردیبهشت تا ششم خرداد همه روزه به جز شنبه از ساعت ۹ تا ۱۶ در نگارخانه آسمان برج آزادی برپاست.

«ساده اما متفاوت» در نگارخانه شفق

نمایشگاه گروهی عکس ساده اما متفاوت با حضور ۲۷ هنرمند همچون جواد علمی‌نیا، سولماز اسدی، فرهاد جمالی، علی حیدر علیزاده، اعظم الله‌قلی‌پور، محمد عرفان احمدی، مبینا رجایی، حسین سازگار، محمدجواد صادق‌زاده، سیده زهرا سید مورتی، هانیه سادات سید مورتی، وحیده دشتی‌‎پور، صادق خضری طاووسی، مریم سهیلی، بیتا ناصری سینا، سمیه سیفی خواجه مرجان، محمدرسول ملازمانی، کاروان قاسمی معصوم، مسعود کردپنجکی، عارفه نورمحمدی، حمیدرضا انوری، الهه بلورگردان به سرپرستی جواد علمی‌نیا  ۳۰ اردیبهشت تا نهم خرداد از ساعت ۱۲ تا ۱۶ در نگارخانه شفق به نشانی خیابان سید جمال‌الدین اسدآبادی (یوسف آباد)، خیابان ۲۱، بوستان شفق، فرهنگسرای خانواده میزبان علاقه‌مندان است.

در این نمایشگاه ۳۳ اثر در ابعاد ۷۰×۵۰  شامل موضوع‌های اجتماعی، طبیعت و پرتره به همت گروه هنری تصویر فصل به نمایش گذاشته می‌شود.

«اینر» در سو

نمایشگاه انفرادی از آثار محمدحسین ارجمند با عنوان اینر ۲۳ اردیبهشت تا ۱۵ خرداد به‌جز شنبه‌ها از ساعت ۱۲ تا ۱۹ در گالری سو (طبقه دو) به نشانی خیابان ویلا، خیابان سمیه، خیابان پورموسی، شماره ۳۰ برپاست.

نقاشی‌های فرح ابوالقاسم در هور

نمایشگاه انفرادی نقاشی فرح ابوالقاسم ۲۳ اردیبهشت تا ۱۳ خرداد به جز شنبه‌ها از ساعت ۱۵ تا ۲۰ در نگارخانه هور به نشانی خیابان مطهری، خیابان میرزای شیرازی شمالی، کوچه نعیمی، شماره ۱۲ برپاست.

 نقاشی‌های نصرت‌اله مسلمیان در ایرانشهر

نمایشگاه انفرادی نقاشی آثار نصرت‌اله مسلمیان ۲۳ اردیبهشت تا ۱۳ خرداد به جز شنبه‌ها از ساعت ۱۶ تا ۲۰ در گالری ایرانشهر به نشانی خیابان کریم‌خان زند، خیابان شهیدعضدی (آبان جنوبی)، خیابان سپند، پلاک ۱/۶۹ برپاست.

«پر رنگ» در گالری +٢

نمایشگاه انفرادی نقاشی نریمان فرخی با عنوان پر رنگ ۲۳ اردیبهشت تا ۱۳ خرداد به جز روزهای شنبه و یکشنبه از ساعت ۱۱ تا ۱۹ در گالری +٢ به نشانی خیابان فرشته، خیابان بیدار، پلاک ۸، طبقه‌ دوم برپاست.

Spring frame در خاک

نمایشگاه گروهی نقاشی و حجم، با عنوان Spring frame (قاب بهار) ۲۳ اردیبهشت تا ۱۳ خرداد به جز شنبه‌ها از ساعت ۱۶ تا ۲۰ در گالری خاک به نشانی خیابان شریعتی، دو راهی قلهک، خیابان بصیری، کوچه ژیلا، شماره یک برپاست.

«معاصرین» در گالری اِچ

نمایشگاه گروهی نقاشی‌خط معاصرین با گردآوری علی زندی شفق ۲۳ اردیبهشت تا ۱۳ خرداد از ساعت ۱۶ تا ۲۰ در گالری اِچ به نشانی خیابان شریعتی، رو به روی دولت، کوچه میرزا تاراج، پلاک ۱۰ برپاست.

«تمام ناتمام» در علیها

نمایشگاه انفرادی نگارگری علی ساعی یگانه با عنوان تمام ناتمام ۲۳ تا نهم خرداد به جز شنبه‌ها از ساعت ۱۶ تا ۲۰ در نگارخانه علیها به نشانی خیابان شریعتی، نرسیده به میدان قدس، کوچه ماهروزاده، کوچه رمضانیان، ابتدای کوچه احمدی مقدم (ایزد)، پلاک ۳۱، طبقه اول برپاست.

«واسوخت» در افرند

نمایشگاه انفرادی امید شلمانی عکاس و هنرمند تجسمی با عنوان واسوخت ۲۳ اردیبهشت تا ششم خرداد به جز روزهای شنبه و یکشنبه از ساعت ۱۶ تا ۲۰ در گالری افرند به نشانی بزرگراه جلال آل احمد، خیابان جهان‌آرا، خیابان ۱۹ام (جلال حسینی)، بعد از تقاطع اشک‌شهر، پلاک ۴۸ برپاست.

«بزم‌ و رزم» در جاوید

نمایشگاه گروهی بزم‌ و رزم با گردآوری شایان شعبان ۲۳ اردیبهشت تا ششم خرداد به جز یکشنبه‌ها از ساعت ۱۶ تا ۲۰ در گالری جاوید به نشانی میدان فاطمی، خیابان جویبار، خیابان زرتشت غربی کوچه یزدان، پلاک ۱۷، واحد یک میزبان علاقه‌مندان است.

«من ملک بودم و فردوس برین جایم بود»

نمایشگاه انفرادی از آثار سحر نهاوندی‌نژاد طراح گرافیک و نقاش با عنوان من ملک بودم و فردوس برین جایم بود ۲۳ اردیبهشت تا چهارم خرداد به جز شنبه‌ها از ساعت ۱۲ تا ۲۰ در گالری والی به نشانی میدان ونک، خیابان شهیدخدامی، پلاک ۷۲ برپاست.

 «انزوایا» در فضای کافه گالری ریشه ۲۹

نمایشگاه انفرادی طراحی امیر محمدزاده با عنوان انزوایا ۱۶ اردیبهشت تا ۱۶ خرداد به جز شنبه‌ها از ساعت ۱۶ تا ۲۲ در فضای کافه گالری ریشه ۲۹ به نشانی الهیه، خیابان آقابزرگی، رو به روی بانک آیندا، جنب بانک خاورمیانه، پلاک ۳۱ میزبان علاقه‌مندان است.

«نقطه‌ی گریز» در آرگو

منتخبی از آثار مجموعه‌ شخصی حمیدرضا پژمان که طی ۱۰سال فعالیت مجموعه‌داری او جمع‌آوری شده‌اند، در نمایشگاهی با عنوان نقطه‌ی گریز با گردآوری زهره دلداده ۱۶ اردیبهشت تا هفتم مرداد از ساعت ۱۵ تا ۲۰ در در بنیاد پژمان کارخانه آرگو به نشانی خیابان فردوسی، خیابان تقوی، کوچه بهداشت، پلاک ۶ برپاست.

«بر باد رفته» در کهریزک

نمایشگاه انفرادی چیدمان از آثار پویا آریان‌پور با عنوان بر باد رفته با همکاری پروژه‌های هنری مریم مجد و گالری دستان ۱۶ اردیبهشت تا ۲۰ خرداد روزهای شنبه و پنجشنبه‌ ساعت ۱۶ تا ۲۰ (به جز شنبه ۱۴ خرداد) و جمعه‌ها ساعت ۱۱ تا ۲۰ در کارخانه تاریخی قند کهریزک به نشانی جاده قدیم تهران قم، بعد از متروی کهریزک، حد فاصل خیابان کشاورز و شهدای مخابرات ادامه خواهد داشت.