داوران بخش‌های مختلف جشنواره بین‌المللی فیلم دانشجویی و عکس امید معرفی شدند

داوران بخش‌های مختلف جشنواره بین‌المللی فیلم دانشجویی و عکس امید معرفی شدندداوران بخش‌های مختلف جشنواره بین‌المللی فیلم دانشجویی و عکس امید معرفی شدند

دبیرخانه یازدهمین جشنواره امید اعضای هیات داوران بخش فیلم، عکس و فیلمنامه ساخته نشده این دوره از جشنواره را معرفی کرد.

به گزارش سایت مجله هنرهای تجسمی به نقل از روابط عمومی جشنواره، بهرام توکلی، روح الله حجازی، روزبه رایگا، امیر نوروزی، میلاد سعیدی و محمد نجاریان فیلم های منتخب یازدهمین جشنواره امید را داوری می کنند. همچنین مجتبی آقایی، محمد بابایی و حبیب مجیدی به عنوان اعضای هیات داوران بخش عکس و محمدباقر قهرمانی، امید شمس و پدرام پورامیری به عنوان اعضای هیات داوران بخش فیلمنامه ساخته نشده یازدهمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه و عکس دانشجویی امید معرفی شدند.

بهرام توکلی نویسنده و کارگردان سینما، روح الله حجازی نیز نویسنده و کارگردان سینما، روزبه رایگا فیلمبردار سینما، امروز نوروزی بازیگر سینما و تئاتر، میلاد سعیدی روانشناس و پژوهشگر سینما و محمد نجاریان تدوینگر سینما است که به عنوان اعضای هیات داوران بخش فیلم، به داوری آثار خواهند پرداخت.

مجتبی آقایی عکاس و عضو هیات علمی دانشگاه علم و فرهنگ، محمد بابایی عکاس و فعال در حوزه عکس خبری و استاد دانشگاه و حبیب مجیدی عکاس برجسته سینما و مدرس همین رشته است که به عنوان اعضای هیات داوران بخش عکس، آثار این بخش را داوری خواهند کرد.

محمدباقر قهرمانی عضو هیات علمی و استاد پردیس هنرهای زیبا دانشگاه تهران، امید شمس نویسنده و کارگردان سینما و فارغ التحصیل کارشناسی رشته سینما و همچنین پدرام پورامیری نویسنده و کارگردان سینما و فارغ التحصیل رشته سینما است که به عنوان اعضای هیات داوران بخش فیلمنامه ساخته نشده، آثار این بخش را داوری می کنند.

نمایشگاه انلاین بخش عکس جشنواره امید از طریق سامانه FestivalOmid.irfest.ir برای مخاطبان جشنواره در دسترس است و برگزیدگان جشنواره روز 12 مهرماه از طریق اختتامیه آنلاین قابل دسترسی در وبسایت جشنواره به آدرس FestivalOmid.ir معرفی خواهند شد.

یازدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه و عکس دانشجویی امید به همت معاونت فرهنگی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و با مشارکت ستاد مبارزه با مواد مخدر و به دبیری مسعود مکاری برگزار می شود و برگزیدگان این دوره از جشنواره روز ۱۲ مهرماه معرفی خواهند شد.