فراخوان رقابت تصویرسازی "هنر در اقلیم" Art on Climate 2022

فراخوان رقابت تصویرسازی "هنر در اقلیم" Art on Climate 2022فراخوان رقابت تصویرسازی "هنر در اقلیم" Art on Climate 2022
  • 00

  • :
  • 00

  • :
  • 00

  • :
  • 00

رقابت Art on Climate یک فراخوان تصویرسازی بین المللی است. هدف این رقابت پررنگ کردن فعالیت هایی است که علیه تغییرات اقلیمی صورت می گیرد. این رقابت از تمامی تصویرسازان سراسر دنیا دعوت می کند تا آثار هنری با تم تغییرات اقلیمی خلق کنند. هدف فراهم کردن بستری برای به اشتراک گذاری ایدها و راه حل ها برای مدیریت تغییرات اقلیمی و الهام بخشی به مردم تا تغییراتی در سبک زندگیشان برای مشکلات اقلیمی ایجاد کنند.

شرکت کنندگان می توانند از یکی از موارد زیر برای خلق آثارشان استفاده کنند: 

سبک زندگیتان را تغییر دهید تا تغییری واقعی خلق کنید. به عنوان یک شهروند کره زمین در خصوص تغییرات اقلیمی وظیفه داریم. با پذیرفتن سبک زندگی جدیدی که برای محیط زیست مفید است بخشی از راه حل باشید.

جهان را برای نسل بعدی حفظ کنید. تغییر اقلیمی یک بحران جهانی فراتر از مرزها است. این امر نیاز به همکاری در تمام سطوح در سراسر جهان، بین افراد، مشاغل و دولت ها دارد. اقداماتی که در حال حاضر انجام می دهیم تعیین می کند که جهان در آینده چگونه خواهد بود.

به دیگران بگویید چه می کنید تا تاثیر بیشتری بگذارید. به دوستان و خانواده خود بگویید که برای کاهش انتشار گازهای گلخانه ای چه کاری انجام می دهید، این یکی از مهم ترین کارهایی است که می توانید برای مبارزه با تغییرات آب و هوا انجام دهید. از صدای خود به عنوان یک مصرف کننده، یک مشتری و یک رای دهنده استفاده کنید تا تاثیر بیشتر بگذارید.

خوشبین باشید. برای مبارزه با تغییرات اقلیمی امید هست زیرا افراد و سازمان های بیشتری تغییرات اقلیمی را در اولویت قرار می دهند. اکنون تعداد بیشتری از جوانان پا به عرصه وجود گذاشته و نقش‌های مهمی را بر عهده می‌گیرند، تغییرات را پیش می‌برند، و از همه می‌خواهند که اقدامات اقلیمی معنادار انجام دهند.

برای منافع اجتماعی و اقتصادی، تغییراتی با معنی خلق کنید. ساختن دنیای دوستدار محیط زیست یک چالش بزرگ است، اما می تواند مزایای قابل توجهی نیز به همراه داشته باشد. می تواند به ما کمک کند هزینه های سرسام آور تغییرات اقلیمی را مهار کنیم، مشاغل سبز بیشتری ایجاد کنیم، هوا و آب خود را تمیزتر کنیم، سلامت عمومی را بهبود بخشیم، اکوسیستم ها و گونه های مختلف جانوری و گیاهی را حفظ کنیم، و یک اقتصاد جهانی فراگیرتر و پررونق برای همه بسازیم.

شما حداکثر می توانید سه اثر خلق کنید. اثر شما می تواند در هر مدیایی باشد: نقاشی، نرم افزار، میکسد مدیا و…

آثار باید در سایز A3 باشد.هر اثر باید حداکثر ۱۰۰ واژه توضیح داشته باشد.  تمام هنرمندان بالای ۱۸ سال سراسر دنیا مجاز به شرکت در این رقابت هستند. هزینه ورودی رایگان است.

جوایز:

در مجموع ۱۲۰۰۰ یورو به آثار برتر تعلق می گیرد. همچنین گواهی هایی به برگزیدگان تعلق می گیرد.

آخرین مهلت:

۱۹ اگوست ۲۰۲۲ (۲۸  مرداد ۱۴۰۱)

منبع