مسابقات فراخوان

فراخوان رقابت طراحی بسته بندی مواد غذایی model young package

فراخوان رقابت طراحی بسته بندی مواد غذایی model young packageفراخوان رقابت طراحی بسته بندی مواد غذایی model young package
  • 00

  • :
  • 00

  • :
  • 00

  • :
  • 00

تیم برگزار کننده در شرح موضوع رقابت امسال این طور توضیح داده است:

از نظر ما، این موضوع برای همه جذاب است. چرا که غذا همیشه یک نیاز اساسی برای همه بشر بوده است. در واقع، غذا ،چیزی بیشتر از وسیله ای برای رفع گرسنگی است. غذا، آیین، هنر و الهام است. غذا ... لذت، آرامش، سلامتی، شادی، اشتیاق، عشق، اعتیاد است. غذا بخشی از زندگی روزمره ماست و بسته بندی مناسب می تواند این تجربه ها را گسترش دهد.

امروزه بسته بندی دیگر فقط از یک شی محافظت نمی کند، بلکه اغلب داستان یا روایتی  را بیان می کند که علاقه و همچنین احساسات مردم را برمی انگیزد. ممکن است داستانی در مورد کیفیت غذا، منشأ، یا داستانی در مورد تهیه غذای خاص باشد. بسته بندی این  قدرت را دارد که ارزش یک ماده غذایی را بالا ببرد، سرگرم کننده است، هیجان آور است، ما را از کلیشه هایمان بیرون می آورد و به زمان حال بازمی گرداند. درست مانند خود مواد غذایی، بسته بندی نیز باید از نظر کیفیت، سازگاری با محیط زیست و کاربرد،استانداردهایی داشته باشد.

 

مسابقه دارای دو بخش، دانش آموزان دبیرستان ، دانشجویان و طراحان در هر رده سنی است.
شرکت کنندگان با استفاده از فرم ثبت نام آنلاین به آدرس https://bit.ly/myp-2022ثبت نام کرده و سپس آثار خود را از طریق پست به آدرس برگزارکننده چک دیزاین ارسال می کنند.

جوایز 
شرکت کنندگان جوایزی به ارزش مجموعاً 7300 یورو دریافت خواهند کرد. علاوه بر این، به برنده نهایی این فرصت عالی در قالب یک دوره کارآموزی افتخاری سه هفته ای در مرکز نوآوری گروه مدل ، پاداش داده خواهد شد.

رده دبیرستان - دانش آموزان دبیرستان و دانشگاه ها
مقام اول 1500 یورو
نفر دوم 600 یورو
مقام سوم 500 یورو

رده نامحدود - دانشگاه ها و طراحان
مقام اول 2500 یورو
مقام دوم 1200 یورو
مقام سوم 1000 یورو

جایزه نقدی: 8,353.00 دلار آمریکا

جوایز ویژه:
جایزه مرکز نوآوری گروه مدل
جایزه چک دیزاین
جایزه رئیس هیئت داوران

هیئت داوران، به مدیریت طراح بسته بندی برجسته چک، Jan Činčera، طرح های واقعی را ارزیابی خواهند کرد. نتایج در سپتامبر 2022 در پراگ و پس از آن نمایشگاهی از طرح های برنده اعلام خواهد شد.

تاریخ برگزاری رقابت:

2022. 01. 26- افتتاحیه ثبت نام. (دیماه 1400)
2022. 05. 11 - مهلت مسابقه (آخرین روز برای تحویل
آثار مسابقه)(5 خردادماه 1401)
ژوئن 2022 - جلسه هیئت داوران
سپتامبر 2022 - اعلام نتایج مسابقه

منبع