مسابقات فراخوان

فراخوان بینال پوستر اکوادور ۲۰۲۲

فراخوان بینال پوستر اکوادور ۲۰۲۲فراخوان بینال پوستر اکوادور ۲۰۲۲
  • 00

  • :
  • 00

  • :
  • 00

  • :
  • 00

بینال پوستر اکوادور ۲۰۲۲ اخیراً فراخوان خود را برای آثار جدید اعلام کرده است.

بینال پوستر اکوادور ۲۰۲۲ رویدادی  بین المللی با محوریت ارزش های فرهنگی، اجتماعی، دانشگاهی و حرفه ای است که هر دو سال یک بار، خلاق ترین آثار جهان را معرفی می کند. هیئت داوران بین المللی متشکل از طراحان برجسته، فرایندی سخت را پشت سر می گذارند تا بهترین آثاری را انتخاب کنند که ارزش های یک صنعت دائما در حال تحول را نشان می دهند. به عنوان بخشی از بینال پوستر اکوادور، یک کنگره بین المللی ارتباطات بصری برگزار می شود که شامل مجموعه ای از نمایشگاه ها، کنفرانس ها و کارگاه های آموزشی است.

پنج دسته برای ثبت نام وجود دارد:

تبلیغات

اجتماعی، فرهنگی و سیاسی

دانشجوها

انیمیشن

گالاپاگوس

آثار ارسالی توسط هیئت داوران متشکل از شخصیت های برجسته طراحی انتخاب شده و کلیه شرکت کنندگان منتخب قبل از ۳۱ ژوئیه ۲۰۲۲ از طریق ایمیل مطلع خواهند شد.

تصویری از نمایشگاه آثار برگزیده در سال قبل

شرایط ارسال:

همه آثار ابتدا باید به صورت فایل های دیجیتالی ارسال شوند. اندازه: 700px x 1000px (Vertical), RGB, 72 dpi, JPG, 500kb (Maximum)

محدودیتی در تعداد آثار ارسالی توسط هر شرکت کننده وجود ندارد. آثار باید بین ۱ ژانویه ۲۰۲۰ تا ۳۱ مه ۲۰۲۲ ایجاد یا منتشر شده باشند.

اگر کار شما انتخاب شده، باید 2 نسخه از آثار خود را تا 20 آگوست 2022 به Quito ، اکوادور (برچسب آدرس به هر طراح منتخب از طریق ایمیل به طور خصوصی ارسال می شود) ارسال کنید. توصیه می شود آثار را در اندازه استاندارد 70 سانتی متر در 100 سانتی متر چاپ کنید. اگرچه شرایط خاصی وجود ندارد.

اما اگر می خواهید برگزار کننده می تواند پوستر شما را چاپ کند و در این صورت شما باید فایل 300 dpi ، اندازه 70 cm در 100cm را به ecuadorposterbienal@gmail.com ارسال کرده و 20 دلار برای هر اثر از طریق Western Union بپردازید.

شرکت در این رقابت رایگان است.

تصویری از نمایشگاه آثار برگزیده در سال قبل

آخرین مهلت ثبت نام: ۳۱ می ۲۰۲۲ (۱۰ خرداد ۱۴۰۱)

چه کسی می تواند شرکت کند؟

شرکت در این مسابقه برای همه هنرمندان از سراسر جهان آزاد است.

برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت رسمی فراخوان مراجعه کنید.